10 výhod Krby Kamna Turyna

1. Vzděláváme se

Pravidelně se účastníme školení v České republice i Evropě, která jsou pořádána výrobci i Cechem kamnářů. Díky tomu jsme schopni navrhnout optimální řešení pro váš byt, dům či chalupu. Podívejte se na certifikáty, které jsme získali. 

Certifikáty

   

 


Reference Krby Kamna Turyna

2. Reference

Bezpodmínečná spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě a proto pro ní děláme maximum. Velkou část nových zákázek získáváme díky doporučením od našich stávajících zákazníků. Disponujeme důvěryhodnými referencemi. Přesvědčte se i vy a podívejte se na některou z nich. 

 

Reference

 

3. Prověřené značky

V naší nabídce naleznete pouze prověřené a renomované výrobce krbových kamen a krbových vložek, se kterými máme dobré zkušenosti. Plně si uvědomujeme, že životnost kamen či krbu je závislá nejen na precizně odvedené práci, ale také na kvalitě použitých materiálů. Právě díky ní vám krb od nás bude sloužit dlouhá léta. Podívejte se na značky z naší nabídky.

 

Značky

   

 


4. Kamenná prodejna

V naší prodejně v Pečkách si můžete na vlastní oči prohlédnout a osahat více než 150 vystavených modelů krbových kamen a krbových vložek včetně 15 funkčních topenišť. Máte tak možnost získat bližší představu o topidle, které si plánujete pořídit a zároveň je vám k dispozici náš proškolený personál. 

 

Prodejna

 

5. 3D vizualizace

Ne každý z nás dostal do vínku dobrou představivost. Proto je součástí našich nabídek 3D vizualizace budoucího krbu či kamen, aby bylo vaše rozhodování jednodušší a abyste získali dobrou představu o tom, jak bude zvolené topeniště působit ve vašem interiéru. 

 

3D vizualizace

   

 


6. Komplexní služby

Nabídka našich služeb je skutečně široká. Poradíme vám s výběrem nového krbu či kamen a zajistíme architekta. Postaráme se o odbornou montáž i stavbu. Frézujeme a stavíme kvalitní komíny. Můžete se na nás spolehnout se záručním i pozáručním servisem a v neposlední řadě dodáváme našim zákazníkům dřevo té nejvyšší kvality. 

 

Služby

 

7. Řešení na míru

Nasloucháme vašim potřebám. Jste mladá rodina co potřebuje ekonomický zdroj vytápění? Milujete krásu a hledáte netradiční a majestátní dominantu pro váš interiér? Nebo snad chcete kamna na vaší chalupu? Pak jsme tu pro vás. Prohlédněte si typy krbů a typy kamen v naší nabídce.  

Typy krbů

Typy kamen

   

 


8. Po nás zůstává pořádek

Po příjezdu k vám zabalíme a ošetříme všechny prvky v interiéru tak, aby nedošlo k jejich poškození, zaprášení či znečištění. Po dokončení stavby či montáže provedeme důkladný úklid s využitím profesionální úklidové techniky, abyste nemuseli trávit dlouhé hodiny drhnutím vašeho interiéru a na místo toho se mohli těšit pohledem do plápolajících plamenů.

 

9. Dodržujeme termíny

Slovo a termíny držíme, ať se děje cokoli. Při domlouvání stavby vašeho nového krbu či montáži nových krbových kamen s vámi domluvíme termín, ve který vše proběhne. Tento je pro nás závazný a z naší strany neměnný. 

   

 


10. Oheň v dobrých rukou

Děláme vše pro to, aby pro vás byla společnost Krby Kamna Turyna synonymem ohně v dobrých rukou. 

Zvažujete-li stavbu či rekonstrukci krbu nebo snad nákup nových kamen, neváhejte nás kontaktovat a nechte si zpracovat nabídku na míru vašim potřebám. Naši zkušení kamnáři jsou vám k dispozici.