Naše vybrané reference

Zde vám nabízíme k náhledu několik svých referencí. Omlouváme se, že si nemůžete prohlédnout všechna naše díla v top kvalitě, leč naším posláním a uměním je stavět krby, nikoliv je fotit.

Kdyby tomu tak nebylo, vaše oči by se na této stránce pokochaly výrazně více, protože realizací máme za sebou opravdu mnoho.

Krby, kamna a reference

Naše reference - kachlová akumulační kamna


Reference kachlová akumulační kamna

Akumulační kamna s velkoplošnými kachlemi jsou nejen místem odpočinku a relaxace, ale také efektivním a ekonomicky výhodným zdrojem tepla pro celý dům. Poznejte jejich výhody v článku a videu umístěném pod odkazem níže. 

Video   

 

 

Naše reference - panoramatický krb FilioFocus

Pro Jana Rejlka, vyhlášeného pražského restauratéra, který drží řadu gurmánských ocenění, jsme stavěli panoramatický krb FilioFocus v jeho novém rodinném domě. Hlavním smyslem těchto krbů není topný výkon, nýbrž navození nezapomenutelné atmosféry. Podívejte se na video a poslechněte si názor na naší práci.

VIDEO

 Jan Rejlek - panoramatický krb  

 

 

Naše reference - krbová vložka a výsuvná dvířka


Hana Kopecká - reference Krby kamna Turyna

U Hany Kopecké jsme realizovali obložení krbové vložky Spartherm s výsuvnými dvířky. Pro toto obložení byly použity liaporové tvarovky, spodní sokl je kamenný a horní obrubu krbu doplňuje vyřezávaná dřevěná římsa. 

Video   

 

 

Naše reference - akumulační krb

U Petra Salavy jsme montovali akumulační krb, který měl krbovou vložku s výsuvem a dvojsklem. Na stavbu byla použita akumulační obezdívka z lisovaného šamotu, která výborně hromadí teplo. Pro rychlý nástup tepla jsou součástí krbu i nainstalované krbové mřížky, které je možné zcela uzavřít a tím regulovat předávání tepla do akumulace.

VIDEO

 1  

 

 

Naše reference - kanadská kamna


1

U pana Josefa Mladého jsme realizovali kanadská kamna, respektive přesněji kanadskou krbovou vložku. Prohlédněte si foto z realizace i jeho následnou spokojenost s realizací a samotnými kamny v samostatné stránce, kde najdete foto, a také video z této oboustranně pohodové akce.

Fotogalerie
Video   

 

 

Naše reference - třístranný plynový krb

Přáním našeho zákazníka byl plynový krb s třístranným prosklením, který bude na jedné straně působit lehce a vzdušně a na straně druhé se stane dominantou interiéru. Zvolili jsme krbovou vložku Bellfires Room Divider Large 3 a obestavbu jsme po konzultaci se zákazníkem obložili obkladem z pravého kamene. Výsledek naší práce si můžete prohlédnout ve fotogalerii. 

Fotogalerie

 Třístranný plynový krb  

 

 

Naše reference - kachlový sporák s lavicí


Kachlový sporák s lavicí

Pro našeho zákazníka jsme postavili tento majestátní kachlový sporák s varnou deskou, troubou a lavící, na které si bude moci hovět celá rodina a to nejen v zimním období. Kachlové sporáky se v posledních letech těší velké oblibě a nás velmi těší, že se toto tradiční kamnářské řemeslo vrací do módy!

Fotogalerie  

 

 

 

 

Další reference krbů, krbových vložek a krbových kamen

Zde si můžete prohlédnout další realizace. Jedná se o vnitřní krby, venkovní krby, a také jejich stavbu. V každé fotogalerii si jistě přijdete na své a zjistíte, že pokud jde o oheň a teplo, jsme tím pravým partnerem.

Vnitřní krby
Venkovní krby
Stavby krbů
Napsali o nás