Prodejna Krby-Kamna Turyna


Nenašli jste na našich internetových stránkách dostatek informací anebo jen zkrátka preferujete osobní setkání? Pak přijměte pozvání do naší vzorkové prodejny, kde si můžete prohlédnout a osahat více než 150 vystavených modelů. Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se zeptat. Naši kamnáři a krbaři s letitými zkušenostmi vám poradí s výběrem kamen či krbové vložky tak, aby byla ve vašem domě funkční a aby vám přinášela mnoho radosti a žádné starosti. 

Prodejna Krby Kamna Turyna

Funkční topeniště

V případě zájmu vám také rádi zatopíme v některém ze čtrnácti funkčních topenišť, mezi kterými najdete krbová kamna Spartherm s teplovodním výměníkem, mastková kamna Tulikivi, designový sporák značky Firetube, plynový krb Bodart & Gonay nebo kanadská kamna značky Pacific Energy s dobou hoření přesahující 10 - 12 hodin. No a pokud přivezete husu či jinou havěť, můžeme jí společně upéct v kachlových kamnech s plotnou a troubou.

Grily a zahradní pece

Potěšíme i gurmány! V naší nabídce si můžete prohlédnout a případně vyzkoušet grily od kanadské rodinné firmy Napoleon, která vyrábí kromě kamen a krbových vložek také prvotřídní grily pro domácí i profesionální použití a to jak na plyn, tak tuhá paliva. Velké oblibě se v posledních letech těší také tuzemská značka Amphora a její zahradní pece, ve kterých připravíte nejen masné dobroty, ale také pizzu, křupavý chléb či povidlové buchty.

Příslušenství

Ke krbu či kamnům zákonitě patří také příslušenství. Proto u nás naleznete koše na dřevo, krbové nářadí, čističe, podpalovače a mnohé další. Jelikož je krb velmi často dominantou interiéru, nemělo by ho příslušenství hyzdit a tedy můžete vybírat z nepřeberného množství stylů od rustikálních až po moderní. 

Materiály pro stavbu

Pokud jste kutil a rozhodl jste se pro stavbu krbu svépomocí, nakoupíte u nás veškeré potřebné materiály. Základem jsou samozřejmě kvalitní krbové vložky a dále nabízíme žáruvzdorné malty, lepidla, omítky, izolační desky, těsnící šňůry, ventilátory pro teplovzdušné rozvody, kouřovody, komínové systémy a další.

Adresa a otevírací doba

Adresa: 

Petra Bezruče 476 
289 11 Pečky

Telefon:
E-shop:
E-mail:

 

+420 723 174 928
+420 776 353 600
obchod@krby-turyna.cz

Otevírací
doba:

 

Po-Pá 9 - 17
Sobota 9 - 12