Tronio Reb

Výjimečná kvalita, precizní zpracování, nadčasový design nebo "Vyrobeno v České republice", to jsou hlavní poznávací znaky krbového příslušenství značky Tronio Reb.

Samotný název je odvozený od jména koně, černého hřebce plemene Pura Raza Espaňola, jehož vzpínající se siluetu naleznete na každém z výrobků a to spolu s výrobním číslem, což podtrhuje exkluzivitu a originalitu každého produktu.

 Tronio Reb - Krbové příslušenství z nerezu

Nerezové krbové nářadí

Ať už máte doma krb nebo krbová kamna, bez krbového nářadí se jednoduše neobejdete. Pohrabáč vám pomůže správně usadit polena v rozžhaveném topeništi a smetáček s lopatkou pak využijete při čištění a vybírání popela. Dobrou zprávou jistě je, že nabídka je na dnešním trhu více než široká a snadno tak seženete jak krbové nářadí čínského původu za doslova pár korun, tak vysoce kvalitní výrobky, jejichž cena je však na zcela opačném konci spektra. A právě sem řadí krbové nářadí Tronio Reb!

Ačkoli se na první pohled může zdát, že cena krbového nářadí je opravdu vysoká, je třeba si uvědomit, že si pořizujete nejen originální a precizně zpracovaný kousek, ale zároveň také vysoce funkční nástroj, který vám bude dělat společnost po zbytek vašeho života! S tím jde ruku v ruce rostoucí zájem zákazníků o to, aby byl jejich dům hezký a na krbové nářadí tedy nepohlíží jen z hlediska funkce, ale vnímají ho také jako interiérový doplněk, který by neměl kazit výsledný dojem. 

Nerezové koše na dřevo

Zatímco krbové nářadí máte ještě šanci schovat tak, aby nebylo na první pohled vidět, u koše na dřevo už to zdaleka tak snadné není. Jistě, můžete dřevo nosit ke krbu v krabici od banánů a v konečném důsledku nic proti tomu. Můžete si také pořídit kvalitní a ručně upletený proutěný koš na dřevo, který však najdete v každé druhé domácnosti. Pokud jste ale milovníci krásného a funkčního designu, jsou tu právě pro vás nerezové koše na dřevo Tronio Reb.

 

Stejně jako v případě krbového nářadí, i koše na dřevo jsou vyráběny z prvotřídní nerezové oceli DIN 1.4301/AISI 304 (ČSN 17240, EN 10088) a to s vysokým podílem ruční práce zlatých českých ručiček. To platí nejen pro finální kompletaci, ale i veškeré předcházející procesy jako laserové řezání plechu, ohýbání do požadovaných tvarů, obrábění na soustruhu, leštění, svařování nebo vypalování loga a výrobního čísla. 

Zaměříme-li se na řemeslné zpracování, je v každém sebemenším detailu znát preciznost a chuť vyrobit poctivý koš na dřevo či krbové nářadí, které bude nejen skvěle vypadat, ale také bezhybně sloužit po desítky let. Zvláště pak u košů, které jsou namáhány vysokou hmotností, můžeme najít robustní spoje i materiál v dostatečné tloušťce. 

Ocelové stojany na dřevo

V nabídce stylového krbového příslušenství Tronio Reb naleznete také stojany na dřevo vyrobené z ocelových profilů o rozměrech 30 x 30 mm, jejichž povrch je ošetřen komaxitováním. Při tomto způsobů povrchové úpravy je tělo stojanu připojeno k elektrickému náboji, díky čemuž se lak "zaryje" do oceli a disponuje pak výrazně vyšší odolností proti odření a dalším nežádoucím vlivům. 

Prohlédněte si stylové krbové příslušenství značky Tronio Reb v naší kamenné prodejně nebo v e-shopu!

Prohlédnout