Krbová kamna LEDA

Německá krbová kamna LEDA se mohou chlubit tradicí výroby již od roku 1873. Tato tradice se nejlépe odráží v kvalitě, která je největší doménou značky a funkčnosti jejich produktů.

Mezi klady patří inovativní vytápěcí technologie a elektronický proces řízení. Komfort a kvalita z dílen LEDA nese emblém pečeť kvality.

Krbová kamna Leda

LEDA, to je tradice a inovace

Stejně jako se LEDA spoléhá na tradici a dlouhou historii svých krbových kamen a dalších produktů, tak se spoléhá také na inovaci. Aby byli zákazníci stále spokojenější, tak specializovaný tým neustále pracuje na vývoji nových, lepších a efektivnějších řešení krbových kamen. Německá krbová kamna LEDA se mohou chlubit tradicí výroby již od roku 1873. Tato tradice se nejlépe odráží v kvalitě, která je největší doménou značky a funkčnosti jejich produktů.

 Mohlo by vás zajímat

Kanadská kamna
Oficiální stránky výrobce

LEDA, kvalita, životnost

Krbová kamna a další produkty Leda jsou věhlasné svou prvotřídní kvalitou a dlouhou životností, která je zajištěna materiály použitými pro výrobu. Jedná se o prvotřídní litinu v kombinaci s litým šamotem a nerezem.

Další produkty Leda

V sortimentu německé značky LEDA najdete jak nádherná krbová kamna, tak zahradní krb Troll a designové ohniště Outfire, které se stalo i velice oblíbeným doplňkem interiérů. Více naleznete ve fotogalerii.

 Fotogalerie