Kachlová kamna Royal Nosta

Obdivovali jste někdy na zámku stará kachlová kamna a ptali se sami sebe, jaké by to bylo mít takový skvost u sebe doma? Pokud je vaše odpověď kladná, máme pro vás řešení! Kachlová kamna řady Royal Nosta znovu probouzí zašlou slávu dob králů, rytířských soubojů a svátečních ceremoniálů. Nechte se unášet atmosférou při prohlížení starých fotografií nebo si vychutnejte šálek kávy ve společnosti aristokratů. Ručně vyráběné kachle a prosklená dvířka umožňující pohled do plápolajícího ohně propůjčují těmto kamnům skutečně impozantní vzhled, který nezůstane bez povšimnutí pro žádnou z vašich návštěv. Vzhled ovšem není jedinou předností těchto kamen.

 Kachlová kamna Royal Nosta

Moderní technologie

Kachlová kamna Royal Nosta skrývají ve svých útrobách speciálně navržené krbové vložky od německého výrobce Spartherm, který se po právu řadí mezi světovou špičku nejen v oblasti výroby krbových vložek, ale také krbových kamen. Vložky v kamnech Royal Nosta jsou vyrobeny s důrazem na ekonomiku provozu a také ekologii. 

Patentované technologie Sparthermu zajistí, že kamna této řady budou přinášet potěšení nejen vám, ale také vašim vnoučatům. K dokonalé atmosféře, kterou kamna Royal Nosta vytváří, přispívá sofistikovaný oplach skla předehřátým vzduchem, jenž zabraňuje usazování nečistot (tzv. dehtování) na skle a přináší tak ničím nerušený pohled do ohně.

Prohlédněte si všechny modely těchto královských kamen v naší fotogalerii. 

Fotogalerie

 

Royal Nosta pro vaše zdraví

Neopomenutelnou výhodou kachlových kamen je produkce sálavého tepla. Hořením dřeva vzniká teplo, které je akumulováno do masivní kachlové obestavby a poté předáváno do svého okolí sáláním. Sálavé teplo má podobnou vlnovou délku jako sluneční paprsky a pro lidské tělo je nejpřirozenější a také nejpříjemnější. Narozdíl od klasických kamen nepřepalují vzduch v místnosti a také nezvyšují prašnost, což ocení nejen alergici. 

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Katalog ke stažení

Zaujala vás kamna Royal Nosta nebo jste na našich stránkách nenalezli všechny potřebné informace? Pak jsme vám k dispozici! Napište nám, zavolejte anebo nás rovnou navštivte v naší prodejně ve středočeských Pečkách.