Krbové vložky Spartherm

Jedinečný design, široký výběr z řady variant, vysoká účinnost spalování a spolehlivost - to vše charakterizuje krbové vložky Spartherm. Tyto vlastnosti činí z krbových vložek od německé firmy Spartherm kvalitní produkty, které si našly přízeň již u mnoha zákazníků. Pro krbové vložky Spartherm nabízíme též příslušenství a doplňky ke krbovým vložkám.

Nabízíme vám dostatek prostoru pro navrhování krbu svých snů. 

Spartherm krbová kamna

Krby Spartherm, vždy něco navíc

Široká škála inovací je prokázána lineární produktovou řadou, kterou berou v úvahu mezinárodní designové standardy a moderní architektonisté v Evropě. Spartherm krbové vložky kladou důraz nejen na nejnovější technologie spalování, ale také na optimální využití energie. Patentovaná SoftClose technologie poskytuje vše pro pohodlí a celoživotní potěšení z vaší krbové vložky.

Výhody krbových vložek Spartherm

Pověstná německá preciznost se odráží v dokonalém provedení každé krbové vložky Spartherm. Ocelová konstrukce, efektivní čištění skla a automatická regulace odvodu spalin jsou atributy, které přináší vysoce efektivní účinnost spalování dřeva, a to bez obtěžujících sazí. Díky snadnému ovládání, které je standardem u každé krbové vložky Spartherm, si můžete vychutnat jedinečnou atmosféru se svými blízkými bez starostí o chod krbu. Pro krbové vložky Spartherm nabízíme také obsáhlé příslušenství a doplňky ke krbovým vložkám.

Příslušenství a doplňky ke krbovým vložkám

Mezi příslušenstvím a doplňky ke krbovým vložkám naleznete řadu produktů, mezi něž patří mj. volně stojící výměníky, aquaboxy, příruby k napojení přívodu vzduchu a teplovzdušný plášť. Kromě toho je možné krbové vložky Spartherm opatřit zadním přikládáním.

   

Více o krbových vložkách Spartherm

Díky dlouhé tradici výroby krbových vložek se firma Spartherm může pochlubit opravdu širokým sortimentem, ze kterého si můžete v klidu vybrat. Krbové vložky jsou vyrobeny z kvalitní oceli, která je chráněna šamotem moderního vzhledu.

V nabídce je vše, co dnešní trh vyžaduje

  • Mnoho rozměrů rovných, rohových, třístranných či průhledových dvířek.
  • Teplovodní technika.
  • Vložky určené do kachlových kamen či pasivních domů.
  • Všechny vložky mají externí přívod vzduchu a splňují přísné normy Evropské unie na ekologii.
  • Regulace hoření je vždy jednoduše a efektivně řešená.

Produkty společnosti Spartherm se vyznačují především kvalitním zpracováním, vysokou účinností, dlouhou životností, inovací a čistým designem.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Spartherm Premium - Novinka 2016
Spartherm - video
Krby na biolíh - video

Spartherm na vlastní oči

Přijďte si prohlédnout krbové vložky Spartherm do naší prodejny v Pečkách! Rádi vám názorně předvedeme fungování krbových vložek.

 Fotogalerie