Poznejte značky z naší nabídky

 
To jsou krbové vložky nejvyšší možné kvality rovnou z německého Bavorska.   Jedinečný design, široký výběr z řady variant, vysoká účinnost a spolehlivost. To je Spartherm!
Brunner >>>   Spartherm >>>
     
     
 
Francouzské designové krby Focus jsou perlou moderních interiérů. Přesvědčte se!   Krbové vložky a krbová kamna od belgického výrobce Stüv.
Focus >>>   Stuv >>>
     
     
 
Plynové krby Bellfires přinesou do vašeho domova krásu i pohodlí bez přikládání.   Nabídku tohoto belgického výrobce tvoří jak plynové krby, tak krby na dřevo. 
Bellfires >>>   Bodart & Gonay >>>
     
     
 
Kachlová kamna jako ze zámku? Poznejte výjimečnou kvalitu i nevšední vzhled.   Kachlové obklady krbů od rakouské rodinné firmy s více než 500 let dlouhou historií.
Royal Nosta >>>   Sommerhuber >>>
     
     
 
Arcadia, to je spolení italské vášně pro design a německé preziznosti.   Kanadská rodinná firma Napoleon vyrábí krbové vložky, kamna a grily.
Arcadia >>>   Napoleon >>>
     
     
 
Kanadská kamna značky Regency jsou synonymem pro vysokou kvalitu a účinnost.   Finská kamna a krby z mastku nejsou jen krásné, ale také ekonomicky výhodné.
Regency >>>   Tulikivi >>>
     
     
 
Nizozemský výrobce kamen na dřevo i uhlí s tradicí od roku 1754.   Jøtul vyhlásil v roce 185 zimě válku, ve které vyhrává již více než 160 let!
Dru >>>   Jøtul >>>
     
     
 
Věrná a spolehlivá jako pes, tak lze charakterizovat tato německá kamna.   Kanadská kamna Pacific Energy s dvoufázovým spalováním a vysokou účinností.
Iron Dog >>>   Pacific Energy >>>
     
     
 
Romotop, to jsou kamna a krbové vložky s českým srdcem. Poznejte jejich kvality i vy!   Designová krbová kamna od českého výrobce Romotop ozdobí každý interiér. 
Romotop >>>   Storch >>>
     
     
 
Poznejte strohé a moderní linie doplněné 40. lety zkušeností holandských mistrů   Značka Tulp patří do rodiny Stüv a v její nabídce najdete špičkové plynové krby.
Wanders Fires >>>   Tulp >>>
     
     
 
I vařit se dá stylově, o čemž vás přesvědčí moderní krby a sporáky značky Firetube.   Česká značka Norman se po právu řadí mezi špičku v oboru zahradních stavebnicových krbů.
Firetube >>>   Norman >>>
     
     
 
Krbová kamna i vložky, klasický i moderní design, účinnost až 84% a zlaté české ručičky.   Norská kamna a litinové krbové vložky s originálním designem, to je Dovre. 
Želetavská kamna >>>   Dovre >>>
     
     
 
V nabídce tohoto slovenského výrobce naleznete kachlová kamna a sporáky.   Ačkoli to není z názvu patrné, patří značka Haas + Sohn do české kotliny. Zjistěte o ní více!
Thorma >>>   Haas + Sohn >>>
     
     
 
Krbové vložky a krbová kamna od belgického výrobce s dobou hoření až 16 hodin!   Leda to je německá preciznost, tradice a inovace na prvním místě. Přesvědčte se sami!
Saey >>>   Leda >>>
     
     
 
Jihočeští výrobci klasických i velkoplošných kachlů nejen pro stavby kamen a krbů.    Objevte krásu a praktičnost krbů a kamen od tohoto holandského designéra. 
K&K Poker >>>   Harrie Leenders >>>
     
     
 
Příznivá cena, ekologie a uživatelská přívětivost jsou jen jedny z mnoha výhod této dánské značky.   Kanadská kamna Osburn charakterizuje především vysoká kvalita a dlouhá doba hoření.
Aduro >>>   Osburn >>>
     
     
 
Filosofií tohoto francouzského výrobce je vysoká kvalita a dobrá pověst.   Krbové vložky slovenské výroby uspokojí především méně náročné zákazníky.
Seguin >>>   Kobok >>>
     
     
 
Britská společnost Pevex vyrábí svá krbová kamna od roku 1993 z těch nejkvalitnějších materiálů.   Firma Bertrams je českým výrobcem vysoce kvalitních nerezových komínů a kouřovodů. Její historie se píše od roku 1997
Pevex >>>   Bertrams >>>
     
     
  Sporáky na dřevo od české firmy Řehulka.
Dánská společnost Isokern vyrábí unikátní komínové systémy z pemzy. Na trhu je naleznete pod názvem Skorsten již více než 60 let.   Česká rodinná firma s tradicí od roku 1931 vyrábí sporáky a sporákové kování té nejvyšší kvality. Poznejte je i vy!
Skorsten >>>   Sporáky Řehulka >>>
     
     
  Grily Napoleon
The ELM jsou unikátní kamna, jejichž desing vznikl v sedmdesátých letech ve Vermontu. Dnes je můžete mít s výrazně efektivnějším spalováním.    Grily Napoleon jsou jedničkou mezi grily v Kanadě, dvojkou v USA a s jejich produkty se setkáte po celém světě. Poznejte jejich kvality!
Vermont Iron Stove >>>   Grily Napoleon >>>
     
     
  Grily OutdoorChef
Grily Weber patří v ĆR ke zdaleka nejoblíbenějším a to především díky vysoké kvalitě a široké nabídce originálního příslušenství.    OutdoorChef jsou švýcarské grily, u kterých se kloubí bohatá výbava a dobrá cena. Od odstatních grilů je odlišuje patentovaný Easy Flip systém.
Grily Weber >>>   Grily OutdoorChef >>>
     
     
  La Nordica
Solární vařiče a grily GoSun využívají k vaření pouze sílu slunečních paprsků, což oceníte zejména při vašich výletech do přírody.   Italská značka La Nordica vyrábí špičková krbová kamna, krbové vložky a sporáky na dřevo již více než 50 let. Poznejte je!
Grily GoSun >>>   La Nordica >>>
     
     
 
Americké grily Traeger nabízí vaření a grilování za pomoci 100% dřevěných pelet. Poznejte lehkost jejich obsluhy i aroma, které nabídnou.   Dánská krbová kamna a krbové vložky značky Heta vynikají špičkovou kvalitou, nápaditým designem i řadou praktických vychytávek. 
Grily Traeger >>>   Heta >>>
     
     
  Krbové příslušenství ALL DOUBLE
Výjimečná kvalita, precizní zpracování, nadčasový design nebo "Vyrobeno v České republice", to jsou hlavní znaky krbového příslušenství Tronio Reb.    Krbové příslušenství a doplňky od české značky ALL DOUBLE vynikají hranatými tvary, přímými liniemi a minimálně dvojím využitím. 
Tronio Reb >>>   ALL DOUBLE >>>
     
     
   
Big Green Egg je plnohodnotnou zahradní kuchyní, která vám umožní uvařit, upéct nebo ugrilovat vše, co vám přijde na mysl.     
Big Green Egg >>>