Zahradní krby

Leda - Troll

Zahradní krby jsou vynikajícím společníkem pro každý letní večer. Ať už je umístíte na otevřené prostranství nebo třeba do pergoly, můžete se spolehnout, že vám pomohou připravit pohodovou atmosféru a krom toho také nekonečnou řadu grilovaných, pečených nebo uzených dobrot. 

Zahradní krby můžeme základně rozdělit na dvě skupiny. Tu první tvoří solitéry, které si zakoupíte, přivezete domů, postavíte na místo a za pár minut už se můžete těšit z plápolajících plamenů. Druhou skupinou jsou stavěné zahradní krby, které lze libovolně přizpůsobit všem vašim přáním, potřebám a prostorovým dispozicím. 

Stavebnicové zahradní krby

Jsou bezesporu nejoblíbenější a také nejrozšířenější. K jejich hlavním přednostem můžeme započítat rychlé a jednoduché pořízení, zajímavý design a zvolíte-li kvalitní výrobek, můžete počítat i s dlouhou životností. V porovnání s tradičními grily na dřevěné uhlí nabídnou zahradní krby také pohled do hořícího ohně. Ten dokáže navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru a v jeho teple se rádi ohřejete v pozdějších večerních a nočních hodinách. 

Osvědčenou klasikou jsou zahradní krby Norman, vyráběné nedaleko Prahy. Skládají se ze žárobetonových tvárnic, k jejichž kompletaci jsou potřeba pouze dva lidé a přiměřená dávka šikovnosti. Jednotlivé modely těchto krbů si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

Pokud se nespokojíte s klasikou, jistě vás zaujmou krby z modelové řady Magnum od dánské společnosti Skorsten, která je známá především výrobou vysoce kvalitních komínů z pemzy, což je vyvřelá hornina sopečného původu s výjimečnými termodynamickými vlastnostmi. A z pemzy jsou vyrobeny i tyto prefabrikované krby. Pro kompletní nabídku nás prosím kontaktujte.  

Mohlo by vás zajímat

Modely zahradních krbů ke koupi
Zahradní pece Amphora
Švýcarské grily Outdoorchef

 Fotogalerie

Stavba zahradních krbů

Máte-li specifické požadavky na budoucí uspořádání krbu nebo jeho vzhled, je řešením stavba zahradního krbu na míru. Takové krby bývají často zapracovány do venkovní kuchyně a nezřídka kdy jsou také vybaveny udírnou k přípravě voňavých klobásek či větších kusů masa. Z hlediska ceny je stavěný krb v drtivé většině dražší než prefabrikované varianty, za své peníze však získáte překrásnou dominantu prostoru, která vám bude přinášet spoustu radosti a kvalitních služeb po opravdu dlouhou dobu. V případě zájmu o stavbu zahradního krbu na míru nás neváhejte kontaktovat. Vyslechneme si vaše přání a požadavky, navrhneme budoucí podobu krbu, připravíme cenovou nabídku a následně krb také postavíme.

Stavba zahradního krbu svépomocí

Jestliže jste se rozhodli pro stavbu zahradního krbu svépomocí a zároveň s ní nemáte žádné zkušenosti, rádi vám pomůžeme. V případě vašeho zájmu vám v první fázi můžeme připravit 3D vizualizace budoucího krbu. Ty jsou zpoplatněny částkou 3.000,- Kč. Na základě zpracovaných vizualizací vám zajistíme dodávku veškerého stavebního materiálu a příslušenství v množství, které budete pro stavbu potřebovat a tudíž nebudete platit za materiál, který nevyužijete. Navíc, pokud se rozhodnete zakoupit u nás materiál na stavbu celého krbu, odečteme vám cenu za zpracování vizualizace od výsledné částky.