Zahradní krby NORMAN

Výrobce zahradních krbů NORMAN má v České republice více než dvacetiletou tradici a jeho výrobky můžete vidět po celé Evropě. Díky úzké specializaci jsou tyto krby stále vyvíjené, dosahují vynikající odolnosti proti žáru a oblíbené jsou také pro svoji dlouhou životnost.

Zahradní krby
jsou jasnou volbou pro všechny, kteří rádi grilují a vychutnají si příjemné chvíle u plápolajícího ohně s rodinou a přáteli.

Zahradní krb NORMAN 

Krby NORMAN a výhody

Vychutnejte si krásu pravého ohně v útulném designu. Vybírat můžete z několika modelových řad – od malých zahradních krbů VARIANT, přes elegantní EXKLUSIV až po velké rohové sestavy.

Celý prostor ohniště je obložen šamotem, který chrání betonovou konstrukci před velkým žárem. Jako palivo můžete použít jak dřevěné uhlí, tak drobná dřevěná polena. Součástí každého krbu NORMAN je také nerezový grilovací rošt s dřevěnými madly, který je daleko odolnější, než pochromovaný a dřevěná madla usnadňují manipulaci.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Zahradní krby
Zahradní kdby s udírnou svépomocí
Modely krbů v našem e-shopu

 

Doplňky ke krbu

V nabídce firmy NORMAN je i mnoho doplňků. Můžete vybírat například z grilovacích jehel, stolů, roštů a dalšího příslušenství.

Zahradní krby lze také rozšířit o tzv. douzovací střechu, díky které můžete využít teplo v komíně pro douzování. 

Stavebnicový systém

Stavebnicový systém umožňuje snadnou montáž bez použití spojovacích lepidel.

Díky mnohaleté tradici a neustálému rozvoji společnosti NORMAN nemusíte mít obavy, že byste v případě poškození nesehnali náhradní díly.

Tyto zahradní krby můžete postavit buď svépomocí, nebo se vám o dopravu a profesionální stavbu postarají naši zruční kamnáři. Rádi byste trávili letošní letní večery na zahradě ve společnosti plápolajících plamenů nebo máte nějaké otázky? Zavolejte nám nebo vyplňte kontaktní formulář níže. Jsme tu pro vás!

Fotogalerie