Krbová kamna Aduro

Nabízíme vám kvalitní dánská krbová kamna Aduro, které mají řadu předností, z nichž můžeme jmenovat ekologické spalování a jednoduchou obsluhu. Spojení moderního designu, uživatelské přívětivosti a kvality činí krbová kamna Aduro zcela jedinečnými. 

Za jejich kvalitu však nezaplatíte jmění – cílem firmy Aduro bylo vytvořit dokonalá krbová kamna za příznivou cenu. Kromě krbových kamen v našem sortimentu naleznete i venkovní krby a grily, která vytváří jedinečnou atmosféru letních večerů s vašimi blízkými. Aduro kamna, na první pohled s jednoduchým designem, vykouzlí v interiéru pohodovou atmosféru a rovnoměrné proudění tepla zajistí i příjemné klima.

Krbová kamna Aduro

Ekologický provoz

Revoluční systém Aduro-tronic reguluje přisávání vzduchu do kamen. Stačí pouze vložit do kamen suché dřevo – o vše ostatní se již postará tento systém sám. Právě díky němu mají krbová kamna Aduro až o 40 % nižší spotřebu, než kamna s nesprávně nastaveným přisáváním vzduchu.

Aduro a příslušenství

Pro krbová kamna Aduro nabízíme i příslušenství: krbové nářadí a koše na palivo, které jsou díky svému designovému provedení v dokonalé harmonii s krbovými kamny. Samozřejmostí je i komplexní servis – opravy, montáž a renovace.

Krbové vložky

Krbové vložky Aduro jsou stejně jako krbová kamna Aduro podrobována těm nejnáročnějším testům, aby byly krbové vložky maximálně účinnné. Krbové vložky jsou stejně jako všechny výrobky Aduro zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů, což krbové vložky řadí mezi absolutní špičku na trhu. Díky rovnoměrně rozloženému teplu v místnosti si tak můžete užívat bezstarostného odpočinku a vychutnávat si jedinečné chvíle pohody.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Video o kamnech Aduro

Prohlédněte si konkrétní modely krbových kamen Aduro v našem e-shopu.

 Fotogalerie