3D vizualizace krbů a kamen

Nezbytnou součástí našich služeb je také tvorba 3D vizualizací, které připravujeme našim zákazníkům se zájmem o stavbu krbu či kamen. Vizualizace nám umožňují citlivě zasadit krb do interiéru a přizpůsobit jeho design a rozměry nejen dispozicím daného prostoru, ale zároveň také vašemu vkusu. 

Finální vizualizace pak slouží jako podklad pro zpracování podrobné cenové nabídky. Získáte tak od nás podklady, na základě kterých se můžete v klidu rozhodnout.

3D vizualizace

Vizualizace interiérů

Pro naše klienty nejčastěji zpracováváme vizualizaci interiérů v podobě začlenění krbu do obývacího pokoje, kuchyně či ložnice. Výjimkou nejsou ani návrhy pracoven, restaurací či penzionů. Vytvoříme vám několik návrhů a řadu barevných provedení, aby jste si svým výběrem byli 100% jisti. Víme, že investice do krbu či krbových kamen není malá a jejich výběr se nesmí uspěchat. Proto vám rádi vyjdeme vstříc, ať už se jedná o zpracování vizualizace, změření výkonu, kontrolu technických parametrů nebo odborné poradenství.

Návrhy krbů

Návrhy krbů a začlenění krbových vložek vám pomůže při rozhodování i při výběru. Potřebujete poradit se zahradním krbem? Není problém – připravíme vám návrhy i pro exteriér. Stačí si donést základní podklady, vaši představu a o zbytek se už postaráme my!

Vizualizace krbů a kamen

Je těžké si představit pomocí stavebních projektů, jak váš krb bude vypadat. Doporučujeme tedy, abyste si u nás domluvili schůzku s bytovým architektem, na kterou si přinesete rozměry interiérů, popř. i fotografie či jiné ilustrace. Díky těmto podkladům vám architekt vytvoří vizualizaci krbů a kamen, které vymodeluje v prostoru a díky tomu bude volba vašeho krbu snazší. Schůzku si, prosím, domlouvejte předem pomocí kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle.

Mohlo by vás zajímat

Reference
Další ukázky návrhů
Certifikáty
Napsali o nás

Zastavte se u nás v Pečkách a nechte se inspirovat vystavenými vzorky!

Ukázky realizací

Pro bližší představu o tom, jak by mohl váš krb vypadat a jak velký rozdíl je mezi vizualizací a skutečným stavem, přinášíme malý výběr z našich referencí. Na první sadě snímků si můžete prohlédnout panoramatickou krbovou vložku značky Brunner o nominálním výkonu 14,5 kW a s rozměry skla 88cm x 50cm x 88cm a výškou 51cm. Na druhé sadě snímků si pak můžete prohlédnout krbovou vložku značky Spartherm s rohovým prosklením a velkoplošným obkladem. 

Vizualizace třístranného krbu v podkroví. Realizace třístranné krbové vložky Brunner v podkrovním bytě.
Návrh krbu s rohovým prosklením. Realizace krbové vložky Spartherm s rohovým prosklením.

Chystáte se na stavbu nového či rekonstrukci stávajího krbu? Nebo jsou vaším snem kachlová kamna s ležením? Spolehněte se na naše zkušenosti a dejte nám vědět. Rádi se zajedeme podívat na místo stavby a připravíme pro vás cenovou nabídku včetně 3D vizualizací možného řešení. Nejste ještě rozhodnuti o dodavateli vašeho krbu? Podívejte se na 10 výhod, které vám přinese spolupráce s námi.