O firmě

Naše společnost Krby Kamna Turyna nabízí širokou nabídku se zaměřením na krby, krbová kamna, krbové vložky a moderní zahradní i vestavěné grily. Můžete si u nás vybrat jak ze stálé nabídky, tak máte možnost navrhnout si krb podle vašich představ a na míru vašim požadavkům.

Poskytujeme v tomto oboru celkové služby, od poradenství, prodeje, instalace, montáže až po servis.

Sortiment

Kromě rozsáhlé nabídky krbů, krbových vložek a grilů nabízíme i krbové příslušenství – od košů na dřevo, přes čištiče na sklo až po prodej komínů. Naše kamna jsou známá nejen svým designem, ale také vysokou kvalitou. Z rozsáhlého spektra značek vám můžeme prezentovat mimo jiné i krbové vložky Spartherm, moderní krby Focus, krby Bodart & Gonay či kanadská kamna a krby. Nabízíme modely vhodné jak pro chaty, byty, domy i pro luxusní kluby a restaurace.

Naše prodejna

Při návštěvě v naší kamenné prodejně Krby Kamna Turyna v Pečkách si můžete prohlédnout více jak 100 vystavených modelů. Můžete u nás shlédnout nejširší nabídku ve středních Čechách a rádi vám předvedeme, jak naše krby topí.

Služby

Nabízíme komplexní služby od poradenství až po závěrečnou stavbu krbu. Již od první návštěvy se vám bude věnovat proškolený personál, který vám zodpoví všechny dotazy, poradí vám s vhodným modelem krbu či krbových kamen a podle vašich požadavků a typu interiéru či exteriéru vám vytvoří nabídku přímo na míru. Kromě toho vám můžeme nabídnout opravy krbů, doživotní záruku našich služeb a v neposlední řadě také i odborné znalosti a zkušenosti našich zaměstnanců.

Poradenství

Nevíte si rady s odbornými pojmy a technickými parametry? Nejste si jistí, zda zvolený design je ideální pro váš interiér? Od toho jsme tu my. Kontaktujte nás nebo rovnou navštivte prodejnu v Pečkách. Rádi vás provedeme světem krbů a krbových vložek.

Krby kamna Turyna v Africe

Společnost Krby kamna Turyna se dostala do Afriky, a to konkrétně na nejvyšší vrchol Kilimandžára, Uhuru. Můžeme se tak pochlubit reklamou ve výšce 5 895 metrů nad mořem!