Krbové příslušenství ALL DOUBLE

Krbové nářadí je stejně jako koš na dřevo nepostradatelným doplňkem ke každým krbovým kamnům nebo krbu. Pokud je pro vás současně důležité, aby příslušenství dotvářelo celkový estetický dojem, pak je právě vám určena nabídka nové české značky ALL DOUBLE. 

 All Double - luxusní krbové příslušenství

Nejméně dvojí využití

Jestli je něco typickým rysem všech výrobků značky ALL DOUBLE, pak je to právě minimálně dvojí využití a tím pádem i dvojí užitek. Samotná funkčnost výrobku se stala pro designéry značky mantrou a vy si tak můžete být jistí, že nákupem jejich výrobků si nepořizujete pouze ozdobu vašeho obývacího pokoje, ale zároveň praktického společníka, který vám pomůže ve vašem každodenním životě. 

Jako příklad můžeme uvést ocelový koš, který v průběhu topné sezóny využijete k donášce a uskladnění palivového dřeva a třísek na zátop a v jehož útrobách také pohodlně skryjete krbové nářadí, které se tak nebude povalovat kolem. V létě pak může být dřevo nahrazeno například časopisy nebo třeba klubíčky příze pro pletení. Pokud se navíc rozhodnete přikoupit vrchní dřevěnou desku, stane se rázem z koše taburet, na který můžete usadit některou z vašich návštěv. Nebo třeba odkládací stolek. Vaší představivosti se v tomto ohledu meze nekladou!

Mohlo by vás zajímat

Produkty ALL DOUBLE v našem e-shopu
Krbové příslušenství Tronio Reb
Luxusní krby Focus
Německé krbové vložky Brunner
Ventilátory na kamna

 

Funkce a design v jednom

To že jsou výrobky značky ALL DOUBLE funkční jsme si již popsali. Zapomenout ale nesmíme ani na design, který ctí čisté linie a hranaté tvary. Jak jednoduché, dalo by se říci. Pravdou však je, že na dnešním trhu s krbovým příslušenstvím budete jen těžko hledat krbové nářadí či koš na dřevo, který svým stylem zapadne do moderně či futuristicky pojatých interiérů. A právě v tom spočívá další velká výhoda produktů s logem ALL DOUBLE.  

Promyšlené od A po Z

Obyčejná krabice? Ale kdeže! I samotnému materiálu a jeho zpracování byla věnována nemalá pozornost. Na spodní části koše naleznete silikonové podložky, které účinně zabraňují poškrábání či jinému poškození podlahové krytiny. Koš je zároveň nalakovaný práškovým lakem a je tak odolný nejen proti oděrkám, ale zároveň minimalizuje výskyt otisků prstů, které jednoduše nevypadají dobře. 

Za zmínku stojí také fakt, že všechny hrany a rohy jsou pečlivě zaoblené, aby se předešlo úrazům nejmenších obyvatel vašeho domova. Chytré, že?