Luxusní krby Focus

Luxusní krby Focus – to jsou ladné francouzské křivky spojené s moderní technologií. Základem těchto elegantních kousků je hrubá a těžká práce s kovem, ze kterého se vykouzlí noblesní až éterické krby. Každý rok si tyto luxusní krby pořídí přes tři tisíce zákazníků, což je nesporný důkaz jejich kvality. Při jejich výrobě využívá firma Focus bohatých zkušeností, které v oboru má, což zajišťuje maximální preciznost provedení. Spojení neobvyklého designu a vysoká kvalita, to je značka Focus!

Luxusní krb Focus

Prostorové krby

Prostorové krby jsou nepřehlédnutelné! Pokud hledáte dominantní a přitom nadmíru luxusní krb, značka Focus vás jistě nezklame. Od roku 1972, kdy se prodaly pouze dva kousky, uplynulo už mnoho času a nyní jsou tyto krby chloubou mnoha majitelů, jejichž počet se každoročně rozrůstá. Zároveň však zůstávají unikátem, který bude se zatajeným dechem obdivovat každá z vašich návštěv a to dokonce i ve chvíli, kdy v krbu nebude hořet.

Vestavěné krby Focus

Vestavěné krby Focus se stanou středobodem každého interiéru. Některé z modelů jsou nápaditě zabudované do stěny a svým rozměrem a rámováním navozují pocit, že se nedíváte do krbu, ale na obraz, unikátní umělecké dílo. Jiným modelům nechybí plastičnost a jasné geometrické rysy, které mají nadčasový vzhled a skvělý design.

Krby Focus mají duši

Na všech krbech Focus je poznat rukopis Dominique Imberta. Tento tvůrce získal celou řadu prestižních ocenění, například také cenu za „nejkrásnější věc na světě“, kterou byl zvolen designérsky velmi nápaditě provedený krb Gyrofocus. A proč jsou Imbertovy krby stále více oblíbené a nacházejí své místo nejen v domácnostech, ale také v muzeích a dalších budovách po celém světě? Odpoveď autora je stručná: „Protože mají duši.“.

Všechny prostorové krby Focus jsou symbolem exkluzivity a moderního designu, avšak slova k popsání jejich jedinečnosti nestačí - o kouzlu krbů Focus se již zajisté přesvědčíte sami. Podívejte se do galerie nebo navštivte naši prodejnu a přesvědčte se o provedení a luxusu těchto krbů na vlastní oči.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Krby Focus v médiích
Fotogalerie

Naše reference - panoramatický krb FilioFocus

Pro Jana Rejlka, vyhlášeného pražského restauratéra, který drží řadu gurmánských ocenění, jsme stavěli panoramatický krb FilioFocus v jeho novém rodinném domě. Hlavním smyslem těchto krbů není topný výkon, nýbrž navození nezapomenutelné atmosféry. Podívejte se na video a poslechněte si názor na naší práci.

VIDEO

 Jan Rejlek - panoramatický krb