Brunner

Brunner je Bavorskou rodinnou firmou, která patří k absolutní špičce v oblasti výroby krbových vložek na starém kontinentě. Jejich sortiment zahrnuje také vysoce kvalitní kotle, nebo krbová kamna Iron Dog, o kterých se můžete dočíst více informací zde.

Charakteristickými rysy krbových vložek této značky je naprosto precizní strojařské zpracování, výjimečná kvalita, mnoho inovativních technologií a v neposlední řadě také design založený na čistých geometrických líniích. 

 Fotografie Brunner

Německé krbové vložky

Made in Germany není v případě Brunneru pouze reklamním sloganem, ale přímo filosofií. Proto jsou všechny jejich produkty navrženy německými inženýry a v bavorských dílnách je připravují, svařují, šroubují a montují němečtí kamnářští mistři. To platí nejen pro samotnou konstrukci, ale dokonce i díly jako šamoty nebo keramická skla mají svůj původ v Německu.

Založeno na přístupu

Brunner si zakládá na přístupu, že svými výrobky jde vstříc všem. Jedná se jak o ženy, pro které je důležité snadné otevírání a čištění dvířek, tak o muže, protože mechanika kamen musí být dokonalým strojařským výrobkem, který je v případě potřeby snadno opravitelný.

A ani architekty nenechali stranou, proto vypustili z designu všechny rušivé a přebytečné prvky, dodali jasné hrany a sklo orámovali jednoduchým zakončením.

Cena nebo funkce?

U produktů s logem Brunner je na prvním místě funkce a kvalita bez kompromisů. Krbové vložky se vyrábí s výjimečnou přesností za pomocí nejmodernějších strojů a zařízení. Klíčový rozdíl tkví ve stanovení priority. Výrobky, u kterých je prioritou nízká cena, budou splňovat pouze ty nejnutnější požadavky. Brunner jde opačným směrem a vyvíjí své výrobky výhradně s ohledem na jejich funkci, což umožňuje využít veškeré know-how a zkušenosti inženýrů a partnerů z kamnářského řemesla. Výsledkem je krbová vložka, která ve svých detailech splňuje požadavky většiny lidí a po dlouhá léta jim naděluje radost svým "dokonalým ohněm".

Kvalitu krbových vložek Brunner si můžete prohlédnout a vyzkoušet v naší prodejně, kde naleznete jak jednotlivé vložky, tak vzorové instalace hotových krbů. Zároveň máte možnost vše detailně prozkoumat a porovnat na vlastní kůži s jinými výrobci. 

Brunner a stavěná kamna

Stavěná kamna mají v našich zeměpisných šířkách velkou tradici a z jejich výhod se nepřestáváme těšit ani v dnešních dobách. Typickým příkladem takového topidla jsou kachlová kamna, která mohou mít mnoho různých podob od tradičně rustikální až po moderně - futuristickou. Často bývají vybavena lavící nebo rovnou ležením, na kterém si skvěle odpočinete nejen po náročném dni v práci. A právě pro taková kamna navrhuje a vyrábí Brunner kamnové vložky, které taktéž splňují ta nejpřísnější kritéria z hlediska funkce, výkonu i životnosti. 

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Videoprezentace Brunner
Reference
Modely krbových vložek v našem e-shopu

Fotogalerie

 

Krby Brunner - hlavní výhody

Kromě již zmíněné kvality všech částí i celku jako takového přinášejí krby Brunner nemalou řádku praktických výhod, které oceníte při každodenním používání. 

Elektronická regulace spalování

Elektronická regulace spalování (EOR) sama řídí topný cyklus. Automaticky reguluje přívod vzduchu, čímž řídí optimální spalování, které má pak vyšší účinnost. Tento systém vám uspoří nemalé finance.

Dvoustupňové spalování

Dvoustupňové nebo také sekundární spalování umožňuje hoření nejen samotného dřeva, ale také plynů a pevných nečistot, které se při procesu spalování uvolňují. Následkem toho mají krbové vložky Brunner velmi nízké emise oxidu uhličitého, velmi dlouhou dobu hoření na jedno přiložení a minimální produkci popela. Sečteno a podtrženo to znamená, že se o svůj krb nebudete muset téměř starat a zbyde vám více času na pohledy do plápolajících plamenů. 

Vždy čisté sklo

Pro majitele krbů je pohled do hořícího ohně jedním z hlavních důvodů, proč si právě krb pořizovali. Brunner tento přístup reflektuje a díky propracovanému systému oplachu skla předehřátým vzduchem nedochází k jeho špinění (tzv. dehtování) a vy se tak můžete nerušeně kochat. 

A abychom neopomněli cenu – Brunner si pevně stojí za svojí filosofií, že vyrábí poctivé německé výrobky skvělé kvality, a proto je cena vyšší než u konkurence.

Otevřené krby Brunner Urfeur

Novinku s názvem Urfeur představil Brunner v polovině roku 2016. Jedná se o sérii otevřených krbových vložek, jejichž hlavním cílem není vysoká výhřevnost nebo účinnost spalování, nýbrž dechberoucí a ničím nerušený pohled do hořícího ohně. Tyto vložky jsou současně ideálním řešením do nízkoenergetických domů, které nepřetápí. 

Požádejte si o nabídku

Zaujala vás kvalita nebo snad design produktů Brunner a rádi byste se z jejich výhod těšili i u vás doma? Pošlete nám nezávaznou poptávku a svěřte se do rukou našich odborníků. V první fázi vás požádáme o patřičné podklady a také vaše představy. Následně vám zdarma zpracujeme 3D vizualizace krbu a po odladění výsledné podoby také přesnou cenovou nabídku, abyste měli vše potřebné pro vaše rozhodování. Vsaďte na kvalitu a nechte si od nás postavit krb, který vám bude dělat radost!