Kamna Iron Dog

Některá kamna vás provázejí během zimy. A některá po celý život! Iron Dog patří do té druhé skupiny. Hoří pro vás a díky svému vřelému srdci tvoří ze čtyř stěn domov. Je tak spolehlivý a věrný, jak člověk od nejlepšího přítele očekává a přesto vás nikdy nepřestane překvapovat svojí individualitou, citem pro design a srdcem pro studené roční období. 

 Kamna Iron Dog

Německý původ

Kamna Iron Dog jsou posledním přírůstkem do rodiny produktů firmy Brunner. Tento německý výrobce patří bez nadsázky ke světové špičce a to nejen kvůli originálnímu a nezaměnitelnému designu, ale především pro pověstnou německou kvalitu, fortel a preciznost, s jakou jsou všechny jejich produkty zpracované do nejmenších detailů. 

Přítel na celý život

Kamna Iron Dog se vyrábějí z vysoce kvalitní litiny a krom srdce do nich němečtí konstruktéři vložili také všechny své znalosti z kamnářského řemesla. Díky tomu se stane Iron Dog vaším přítelem na opravdu dlouhou dobu, což stvrzuje také desetiletá záruka

 

Od stylového vytápění až po grilování

V současné době zahrnuje nabídka železného psa sedm modelů, ze kterých díky vyváženosti impozantní síly a působivého designu vyzařuje nejen teplo, ale také osobnost. 

Krom modelů určených čistě pro potěchu oka a vytápění se v nabídce skrývá také designový sporák, na němž můžete nejen vařit, ale v jeho útrobách lze také pohodlně péct a dokonce i grilovat, o čemž se můžete sami přesvědčit na videu umístěném níže. 

 

Kamna jako umění

Umění je jako oheň, který se zapálí myšlenkou, rozdmýchá nadšení a přinese světlo a život do našich všedních dnů. Propojení řemesla a umění v sobě nese model číslo 5 s označením "Huradax", na kterém spolu s konstruktéry Brunneru pracoval sochař Joseph Michael Neustifter. Huradax znamená v překladu "povstaňme k radosti" a tento nápis se objevuje na plášti kamen v různých jazycích včetně toho českého spolu s litinovým Pegasem na dvířkách. Pro opravdové milovníky umění, kterým není líto sáhnout hlouběji do peněženky, nabízí Iron Dog zakázkovou výrobu těchto kamen také ze zlata a stříbra, kdy pouze tepelný štít dvířek topeniště, rošt a přesměrování jsou z litiny. Každý díl je pak označen číslem, hmotností a je potvrzen. Vzniká tak umělecké dílo, u kterého je místo hodnoty místem vytápění.  

 

 

Iron Dog v Pečkách

Se začátkem sezóny 2019/2020 jsme pro vás v naší kamenné prodejně připravili kompletní expozici modelové řady Iron Dog. Nově si tedy můžete tato úžasná kamna prohlédnout krom e-shopu také na vlastní oči, 6 dní v týdnu a do sebemenších detailů. Právě těmi totiž tato kamna vynikají. 

 

 

Prohlédněte si celou řadu

763-0.jpg

Iron Dog 01 - litinová krbová kamna

7 kW
75 392 Kč
vystaveno na prodejně
Detail produktu
764-0.jpg

Iron Dog 02 - litinová krbová kamna

7 kW
78 917 Kč
vystaveno na prodejně
Detail produktu
765-0.jpg

Iron Dog 03 - litinová krbová kamna

7 kW
104 710 Kč
vystaveno na prodejně
Detail produktu
766-0.jpg

Iron Dog 04 - litinová krbová kamna

7 kW
113 097 Kč
vystaveno na prodejně
Detail produktu
767-0.jpg

Iron Dog 05 Huraxdax - litinová krbová kamna

7 kW
126 994 Kč
vystaveno na prodejně
Detail produktu
768-0.jpg

Iron Dog 06 - litinový sporák na dřevo

8 kW
213 501 Kč
vystaveno na prodejně
Detail produktu
5d35902b67152.jpg

Iron Dog 07 - litinová krbová kamna

7,7 kW
125 131 Kč
vystaveno na prodejně
Detail produktu

 

Videa