Krbová kamna Pevex

Krbová kamna Pevex se vyznačují vysokou účinností při minimální spotřebě paliva. Dalším opěrným bodem kvality kamen Pevex je technologie spalování, které se přizpůsobuje konstrukce spalovací komory.

Oblíbená jsou tato kamna především proto, že mají nízkou spotřeb paliva a tím šetří majiteli náklady.

Originálně jsou také pojaté doplňky a příslušenství ke krbům, jen se podávejte do naší fotogalerie!

Krbová kamna Pevex

Kamna Pevex Enterprises Ltd

Společnost Pevex Enterprises Ltd. byla založena v r. 1993 ve Velké Británii. Má tedy v sortimentu krbových kamen již téměř 20 letou zkušenost. Pevex se v rámci inovace snaží pro výrobu krbových kamen používat pouze ty nejkvalitnější materiály.

Příslušenství krbových kamen Pevex

Nabízíme širokou paletu příslušenství krbových kamen Pevex. Krbové nářadí různého druhu, kvalitní skla pod kamna, koše na palivo různé velikosti i tvaru, kouřovody, kreativní a prostorné dřevníky a další potřebné příslušenství krbových kamen Pevex.

Mohlo by vás zajímat

Kamna Pevex v našem e-shopu
Oficiální stránky výrobce

Proč si vybrat krbová kamna PEVEX?

Krbová kamna Pevex se vyznačují sofistikovaným systémem velice účinného spalování, velmi nízkou spotřebou paliva, skvělou regulovatelností výkonu, vysokou kvalitou použitých materiálu, a také zárukou na 5 let. To vše je důvodem oblíbenosti těchto krbových kamen.

Ještě o značce PEVEX nevíte vše?

Nevadí! Kontaktujte nás pomocí formuláře a rádi vám zodpovíme veškeré dotazy! Nebo máte cestu přes Středočeský kraj? Zastavte se u nás!

Fotogalerie