Kanadská kamna Regency

Kanadská kamna Regency jsou ověřenou kvalitou. Sází na tradiční a jednoduchý vzhled, za kterým stojí špičková kvalita a dokonalá funkčnost. Hlavním materiálem byla při výrobě zvolena ocel, která je oblíbená pro své dobré zpracování a čistý design.

Výrobce Regency se zaměřuje především na kamna, která jsou určená pro topení dřevem, ale v jeho nabídce nalezneme také modely, kde je hlavním palivem plyn.

Kanadská kamna Regency 

Krbová kamna Regency a jejich nabídka

Nabídka krbových kamen Regency je pestrá. Zákazník si vybere, když hledá kamna s malým výkonem do bytu, ale i v případě, pokud potřebuje vytopit rozlohy daleko větší, například v případě vytápění restaurace či sokolovny.

Regency a další údaje

Stále nevíte, podle čeho a jaká krbová kamna vybrat? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme při výběru, výpočtu ztrát, výpočtu výkonu, velikosti komínu, s dokumentací a dalšími nezbytnými procesy tak, aby volba vašich kamen byla co nejjednodušší a nejefektnější.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Krbová kamna Regency - video

 

Kamna Regency s maximálním výkonem

Na druhé straně produktů Regency stojí kamna s nejvyšším výkonem, a to je 28 kW, které mají navíc i systém katalitického spalování. Kromě výkonu vynikají i dobou mezi jednotlivým přikládáním, kdy je toto rozmezí až 24 hodin. Tímto časovým intervalem nezatěžují obsluhu a jsou tedy ideální volbou pro restaurace, prodejny, atriové domy či haly.

Nejmenší kamna z produkce Regency

Nejmenší kamna Regency mají výkon 11 kW a jsou ideální volbou pro prostor od 60 do 100 m2. Svou produkcí emisí, která je 3g/hodinu jsou šetrná i k životnímu prostředí. Při těchto rozměrech a parametrech je interval přikládání až šest hodin.

Zajímají vás konkrétní modely? Navštivte naší prodejnu anebo si můžete prohlédnout krbová kamna a krbové vložky v našem e-shopu.