Nářadí ke krbu

Focus doplňky

Nářadí ke krbu je nezbytnost. Žhavá polena bez nářadí nemůžete v krbu porovnat, bez lopatky a smetáku krb nevyčistíte a dřevo bez ošatky ze dřevníku nedonesete. Ovšem, můžete si vypomoci náhradními věcmi, jakože polena porovnáte klacíkem a polena přenese v kbelíku. Ale ruku na srdce – nezasloužil by si váš krb, který zdobí celou místnost, ba i celý byt, kvalitní a pěkné nářadí? Nářadí, které by bylo dekorací a nad kterým by se i přátelé pozastavili, protože „to není jen pohrabáč“?

Příslušenství ke krbu

Schválně, jaké máte nyní příslušenství u krbu? Reprezentuje správně kvalitu krbu a ladí v interiéru místnosti? Ať je to jakkoliv, inspirujte se v naší fotogalerii, kde vám prezentujeme precizní designérské kousky od světových značek. S těmito doplňky nešlápnete vedle. Už to není „jen ošatka na dřevo, aby někde ledabyle neleželo“, ale je to kousek interiéru, který crčí nápadem a originalitou. A ovšem že pozadu nezůstává ani účelnost. Schválně, podívejte se sami.

Pořízení krbového příslušenství

Vybírejte nářadí s rozmyslem, vyzkoušejte si ho, ať víte, jak vám sedne a jak se vám s ním bude pracovat. Prohlédnout a vyzkoušet si krbové příslušenství můžete u nás na prodejně v Pečkách. 

Mohlo by vás zajímat

Jak vybrat krbové nářadí - článek
Jaké budete potřebovat krbové nářadí - článek
Napsali o nás
Moderní krby a krbová kamna
Luxusní krby
Americká kamna

 

Zahradní krby příslušenství

Asi každý kuchař, který si zahradní grilování užívá, by se neobešel bez kvalitního příslušenství, na které se může spolehnout. Zahradní krby také potřebují svoje příslušenství – na dřevo, na polena, na přikládání, horký popel. Protože když při grilování a přípravě masa dokážete správně ovládnout oheň, půl práce máte hotovou.

I zde platí, že kvalita a propracovanost jsou na prvním místě! Dokážete si třeba představit nějaké „hala-bala“ nářadí třeba k takovým grilům, jako jsou králové v grilování, grily Napoleon?

Koš na dřevo, pohrabáč a další příslušenství ke krbu

Základ příslušenství ke krbu tvoří koš na dřevo (nebo nádoba, vak, ve které by bylo možné přinést polena) a pohrabáč. Dnešní výrobci se předhánějí v tom, který z nich vymyslí propracovanější a nápaditější krbové příslušenství.

Podívejte se do naší galerie a přesvědčte se, že co kus, to originál a co originál, to luxusní propracovaný kousek k vašemu krbu!

Fotogalerie