Spartherm

Spartherm je největším německým a současně evropským výrobcem, jehož produkce zahrnuje krbové a kamnové vložky, krbová kamna, volně stojící plynové a biolihové krby nebo třeba majestátní řadu kachlových kamen Royal Nosta.

Zároveň jsou všechny modely vyráběny s pověstnou německou precizností a ve spojení s vysokou kvalitou použitých materiálů se z nich mnohdy stávají společníci na celý život!

 Krb s krbovou vložkou Spartherm.

Krby a vložky

Nabídka značky Spartherm zahrnuje více jak 100 modelů krbových vložek. Vybírat můžete nejen z hlediska funkce a výkonu, kdy jsou vám k dispozici varianty pro nízkoenergetické domy či krbové vložky s teplovodním výměníkem, ale také ze široké nabídky designového zpracování. Díky tomu si přijdou na své i zákazníci s náročným vkusem. Rovné, rohové, třístranné či průhledové prosklení topeniště doplňuje otevírání dvířek do boku nebo jejich vysouvání směrem vzhůru do obezdívky a na závěr je možné volit ještě z celé řady ozdobných nebo zazdívacích rámečků a úpravy skla. Že je vám to málo? Nevadí! Spartherm je jediným evropským výrobcem, který nabízí výrobu krbových vložek na míru!

Na toto téma lze napsat hodně a proto se v případě zájmu podívejte na stránku věnovanou krbovým vložkám Spartherm, nebo si prohlédněte jednotlivé modely v našem e-shopu. Nechce se vám číst? Pak nám rovnou zavolejte nebo napište a my vám na vše odpovíme.  

Bio krby ebios-fire

Obliba biolihových krbů v posledních letech stoupá a Spartherm i v tomto ohledu udává tempo vývoje. Biolihové krby můžete bez obav používat i v bytech a domech bez komínů. Vybírat můžete jak z krbových vložek, tak volně stojících modelů, jejichž výkon se pohybuje kolem 3 - 5 kW. Nabídku pak završuje volně stojící model Tower s nominálním výkonem 10,8 kW, který hravě vytopí 60 - 100 m² a nalezne své využití ve vstupních halách, zimních zahradách nebo pod venkovními altány a pergolami. 

 

Krbová kamna

Výrobce Brunner si zakládá na přístupu, že svými výrobky jde vstříc všem. Jedná se jak o ženy, kdy se zaměřili na snadné otevírání a čištění dvířek, tak o muže, protože mechanika kamen musí být dokonalým strojařským výrobkem, který v případě potřeby musí být snadno opravitelný a šetrný v provozu.

Stejně jako u krbových vložek, tak i u krbových kamen si Spartherm drží pozici v absolutní světové špičce. Nabídka zahrnuje jak klasická krbová kamna na dřevo, tak modely umožňující spalovat plyn či pelety. Na své si přijdou i zákazníci, kteří potřebují krbová kamna s teplovodním výměníkem, prostřednictvím kterého mohou vytápět celý dům. Díky technologii dvoustupňového spalování, při kterém dochází také k hoření plynů a pevných nečistot, dosahují kamna Spartherm velmi dlouhé doby hoření na jednu nakládku dřeva, což ještě zvýšuje komfort jejich používání. Sofistikovaná technologie oplachu skla předehřátým vzduchem jej udržuje čisté a vy si tak budete moci užívat ničím nerušeného pohledu do plápolajících plamenů. 

Prohlédněte si v našem e-shopu jednotlivé modely krbových kamen Spartherm

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Reference
Naše prodejna
Spartherm Premium - Novinka 2016

Jak už jsme zmínili v úvodu, nabídka Sparthermu je skutečně široká a na své si tedy přijde opravdu každý. Produkty Sparthermu najdeme také například v krbech a krbových vložkách Arcadia, ve kterých se spojil německý fortel kamnářských mistrů s italskou vášní a citem pro design. Výsledkem jsou pohledově krásné, účinné a efektivní krby a krbové vložky, jejichž životnost se měří v řádu desítek let. Pokud milujete luxus a impozantní vzhled, jistě vás nadchnou kachlová kamna Royal Nosta, která se hodí především do rustikálně zařízených interiérů a v jejichž společnosti se budete cítit jako pravý aristokrat. Pokud naopak milujete modernu a nemáte rádi přikládání a starost o krb, nabízí Spartherm řadu plynových krbových vložek, které můžete ovládat z pohodlí vaší sedačky dálkovým ovladačem. 

Standardní modely krbových vložek a kamen značky Spartherm patří z pohledu ceny k vyššímu středu a jsou přednostně určeny zákazníkům nejen z řad mladých rodin, které hledají esteticky zdařilý a zároveň vysoce funkční zdroj tepla, který bude spolehlivě sloužit po mnoho let i při každodenním využívání. My v Krby Kamna Turyna máme s produkty této značky velmi dobré zkušenosti, reklamace prakticky neřešíme a můžeme je tedy s čistým svědomím doporučit každému, kdo hledá kvalitní a ekonomicky výhodný spotřebič. Máte zájem poznat Spartherm blíže? Zastavte se na naší prodejně v Pečkách, kde si můžete prohlédnout jak krbové vložky, tak krbová kamna, včetně funkční instalace modelu Ambiente A4 s teplovodním výměníkem