Krbové vložky Arcadia

Představte si skloubení italské vášně a německého fortelu, jehož výsledkem jsou krbové vložky, které jsou základem domácí pohody u rodinného krbu.

Právě toto perfektní spojení má na svém účtu značka Arcadia, která v současné době nabízí krbové vložky jak rovné, tak s rohovým prosklením dvířek. Zaujala vás tato kombinace? Pojďte se dozvědět více.

Arcadia 

Co vám Arcadia nabídne?

Šikovnost italských designérů z firmy Arcadia se spojila s precizní německou fortelností Spartherm. Díky tomu vznikají krbové vložky, které mají od obou výrobců to nejlepší. Při pořízení vložky Arcadia vás čeká ocelový skelet, který je osazený žárobetonovým dnem a vermikulitovou obezdívkou. Součástí krbových vložek je také dvojitý deflektorový systém, který řídí proud energie a zajišťuje tak ekologické i ekonomické zvýhodnění.

Proč Arcadia?

  • Spojení dvou světových výrobců v jednom produktu.
  • Nízké emisní náklady a propracovaný spalovací režim.
  • Italský design, který se stane perlou vašeho domova.

Máte otázky?

Navštivte prodejnu ve středočeských Pečkách a prohlédněte si více jak 111 krbů a kamen na jednom místě! Máte zájem o osobní konzultací? Neváhejte nás kontaktovat.

 

O první místo se dělí design a propracovanost

Jednoduché ovládání je základ – jedinou páčkou budete lehce ovládat sekundární přívod předehřátého vzduchu. Drobné detaily jsou technicky skvěle propracované a ze vzhledů si můžete vybírat jak z klasiky – rovných dvířek, tak i z rohového prosklení. U všech modelů můžete vybírat z oblíbených výsuvných dvířek a celé řady doplňků.

Pohodlí zajištěno

Propracovanost a německý fortel oceníte například v bezhlučném zvedacím zařízení u dvířek. Soustava ložiskových kladek, gumových dorazů a lankového posunu vám umožní to nejtišší přikládání. 

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Krbové vložky Spartherm
Vzorková prodejna

Prohlédněte si krbové vložky Arcadia v našem e-shopu.