Haas + Sohn

Filosofií společnosti Haas+Sohn je výroba kvalitních výrobků, příznivá cena a především spokojenost zákazníků. Společnost ve velkém investuje do modernizace technologií, aby byla stále o krok na před. Zabývá se výrobou a prodejem krbových kamen, krbových vložek i krbových kamen s výměníkem. Tento výrobce nabízí celé krbové sestavy, peletová kamna a další příslušenství.

Kamna Haas + Sohn 

Proč mít krbová kamna Haas Sohn?

Ptáte se, proč mít právě krbová kamna Haas Sohn? Odpověď je jednoduchá. Tyto krbová kamna jsou ideálním doplňkem do tradičně zařízených interiérů. Mají dvouplášťové provedení a regulovatelný tepelný výkon je v rozmezí od 1,9 – 13 kW (je možné ho regulovat primárním a sekundárním přívodem vzduchu). 

Stále nejste o krbových kamnech Haas Sohn přesvědčeni?

A co třeba sekundární spalování vzduchu, kterým jsou krbová kamna Haas Sohn vybavena? V nabídce této značky jsou i kamna vybavená externím přívodem vzduchu (tzv. CPV), což se využívá zejména u nízkoenergetických a pasivních staveb. Většina výrobků nese značku „Clean technology“ - to zaručuje dodržení evropských emisních limitů platných po roce 2015. V neposlední řadě vám tato kamna ušetří peníze, protože mají nižší spotřebu a s tím jsou spojené i nízké emisní hodnoty.

 

Efekt krbové sestavy

Krbové sestavy jsou z odlehčeného betonu a jsou z jednotlivých dílů, které se k sobě jednoduše skládají jako stavebnice. Jejich velkou výhodou je schopnost naakumulovat teplo, které se uvolňuje ještě dlouho poté, co kamna vyhasla.

Pokud máte jakékoliv dotazy ke značce Haas+Sohn nebo ke krbovým sestavám, neváhejte nás kontaktovat buď pomocí formuláře níže nebo telefonicky.

Mohlo by vás zajímat

Kanadská kamna
Oficiální stránky výrobce - CZ
Krbová kamna Romotop
Haas+Sohn a palivo - video

Účinnost kamen Haas + Sohn přesahuje 70%, dále nabízejí sekundární spalování a především ekonomické spalování s malou spotřebou paliva.

Fotogalerie