Fotogalerie krbů v interiéru Krby Kamna Turyna

Aduro

Zde si v klidu prohlédněte fotogalerie krbů a kamen různých značek, které dodáváme a realizujeme. Nejsou zde uvedeny všechny značky, ale pro inspiraci by to mohlo stačit. Na galerii stále pracujeme a rozšiřujeme ji. 

Pokud hledáte konkrétní značku a informace o ní, naleznete je v horním menu. Pod informacemi o značkách je i odkaz na galerii. Podívejte se a pokochejte se pohledem na krby i kamna!

Fotografie jsou krásná věc, ale co si prohlédnout krby i krbové vložky na vlastní oči? I na toto přání jsme připraveni a máme pro vás na prodejně nachystanou stálou expozici, kterou pravidelně doplňujeme o nové modely.

 Ve fotogalerii naleznete moderní i klasické krby

Máme zkušenosti s celou řadou značek, proto u nás naleznete jen ty kvalitní a léty ověřené výrobce, za kterými stojí zástupy spokojených klientů. Nabídková škála krbů, krbových kamen a krbových vložek je obrovská. Každoročně designéři přichází s novými modely a vývoj kráčí s dobou, proto věříme, že v naší nabídce si vybere opravdu každý. Ať už hledáte klasická kamna nebo moderní krby, u nás máte vše na jednom místě!

Krby a kamna - inspirativní fotogalerie

Ve fotogalerii naleznete více než 150 snímků od vybraných značek, které v sobě kloubí krásu, kvalitu a dlouhou životnost. Načerpejte inspiraci a vyberte si krb vašich snů. 

  Fotogalerie

Fotogalerie krby Bodart & Gonay

Bodart & Gonay je značka produkující moderní krby na dřevo, plynové krby, krbové vložky a krbová kamna. Tato fotogalerie krbů Bodart & Gonay nabízí profesionální produkty a ukázku toho, jak dostat teplo do domu luxusním způsobem. Je to fotogalerie krbů v interiéru, značky Bodart & Gonay.

  Fotogalerie

Fotogalerie krby Spartherm

Moderní krby Spartherm jsou od A do Z důkazem, že jsou produktem německé preciznosti a smyslu pro detail. Fotogalerie krbů a krbových vložek Spartherm ukazuje luxusní design, ke kterému si vždy přidejte kladení důrazu na nejnovější technologie spalování a optimální využití energie.

  Fotogalerie

Fotogalerie kanadská kamna a krby

Kanadská kamna a krby jsou ozdobou každého domova, což dokazuje naše fotogalerie kanadských krbů v interiéru. Hlavními značkami kanadských kamen jsou Regency nebo Pacific energy. Jedná se značky s dlouholetou tradicí, které jsou symbolem kvality a inovace i současné moderní době.

  Fotogalerie

Fotogalerie krby Focus

Luxusní krby Focus jsou spojením unikátního designu a moderních technologií. Fotogalerie krbů v interiéru značky Focus nabízí vestavěné krby, hodící se do specifických interiérů i prostorové krby, které jsou symbolem exkluzivity a moderního designu. Račte vstoupit a "zahřát" se pohledem.

  Fotogalerie

Fotogalerie krby Stûv

V této fotogalerii naleznete moderní krby od belgické firmy Stûv. Prezentované krby navodí velmi příjemnou atmosféru v libovolném interiéru. Vstupte do fotogalerie krbů Stûv, můžete je obdivovat nebo si přestavovat atmosféru u vás doma, a také úsporu nákladů, kterou tyto krby přináší.

  Fotogalerie

Fotogalerie krby Tulikivi

Fotogalerie s mastkovými akumulačními krby a kamny Tulikivi nabízí opravdové skvosty vytvářející teplo. Nejsou to ledajaké kamna a krby, každý kousek je speciálním prvkem  interiéru, který získává nový šmrnc. Moderní krby Tulikivi jsou zároveň ukázkou starobylého severského vzhledu.

   Fotogalerie

Fotogalerie Brunner

Fotogalerie německého výrobce Brunner je ochutnávkou známé německé preciznosti. Krby a kamna Brunner jsou rozpoznatelná na první pohled. Brunner si pohrává s geometrií, design je čistý, pravoúhlý v podobě čtverců a obdélníků. 

  Fotogalerie

Fotogalerie Heta

Prohlédněte si špičková krbová kamna a krbové vložky od dánské značky Heta, která v sobě kloubí vysoce účinné hoření, krásný pohled na plameny a výjimečně dobré dílenské zpracování.  

  Fotogalerie

Fotogalerie  Jøtul

Krbové vložky Jøtul jsou zabudované do masivního pláště z litiny. Litina je ideálním materiálem pro akumulaci tepla, které postupně uvolňuje.Prohlédněte si krbové vložky norského výrobce a přesvědčte se o jeho kvalitách!

  Fotogalerie

Fotogalerie Pacific Energy

Kanadská kamna značky Pacific Energy patří mezi kousky, které doladí váš interiér. Tato kamna jsou ve třech výkonnostních variantách, v deseti barevných odstínech a s možností kombinace jednotlivých součástí.

  Fotogalerie

Fotogalerie Storch

Štíhlá krbová kamna jednoduchého designu, to je značka Storch. Existuje celá řada barevných provedení. Korpus můžeme u většiny kamen vybírat ze tří odstínů, ale glazura obkladové keramiky je v desítkách barev.

  Fotogalerie

Fotogalerie Wanders fires & stoves

Krbová kamna Wanders fires & stoves se vyrábí již více než 40 let v továrně v holandském Netterdenu pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Jistě se zalíbí těm, kdo hledá krbová kamna do moderního i tradičního interiéru. 

  Fotogalerie

Plynové grily Napoleon

Grily Napoleon nejsou jen pro přípravu jídla – dělají z vaření nevšední zážitek. S nimi zapomene na opékání na obyčejném drátěném roštu. Tyto grily vám vyhrají každou grilovací bitvu! Tento výrobce kromě velkých grilů nabízí i cestovní.

  Fotogalerie

Fotogalerie Harrie Leenders

Holandský design Harrie Leenders má čisté linie, a drží se geometrických a jednoduchých tvarů, které na sebe strhnou pozornost v každém prostředí. Přesvědčte se i vy o ladných křivkách Harrie Leender v naší fotogalerii!

   Fotogalerie

Fotogalerie Leda 

Německá krbová kamna Leda se mohou pochlubit tradicí již od roku 1873. Za tuto dobu se značka Leda vypracovala mezi špičky. kdy se může pochlubit stálou inovací svých výrobků a především vysokou kvalitou.

   Fotogalerie

Fotogalerie Hede

Krbová kamna Hede se vyznačují vysokou účinností, nízkou spotřebou paliva, velmi robustní konstrukcí a zajímavou cenou. Hede svá kamna vyrábí v České republice a díky nízkému nominálnímu výkonu se skvěle hodí pro navození atmosféry či občasnému přitopení. 

  Fotogalerie

Fotogalerie Saey

Krbové vložky zaplní vaši domácnost příjemným teplem a vytvoří jedinečnou atmosféru. Nabízíme krbové vložky s výměníkem i bez něj, které maximálně zužitkují potenciál, kterým litinové krbové vložky disponují.

  Fotogalerie

Fotogalerie Seguin

Krbové vložky Seguin jsou kvalitní, spolehlivé a zhotovené z osvědčených materiálů, díky čemuž jsou mezi zákazníky vyhledávaným artiklem. Inspirujte se ve fotogalerii i v naší prodejně! Krbová kamna Sequin jsou zárukou spolehlivosti a kvality - přesvědčte se o jejich výhodách i vy!

  Fotogalerie

Fotogalerie Aduro

Nabízíme vám kvalitní dánská krbová kamna Aduro, které mají řadu předností, z nichž můžeme jmenovat například ekologické spalování a jednoduchou obsluhu. Kromě krbových kamen v našem sortimentu naleznete i venkovní krby a grily.

   Fotogalerie

Fotogalerie Romotop

V naší nabídce najdete bohatý sortiment krbových kamen Romotop. Společnost Romotop je vždy zárukou špičkové kvality a dokonalého skloubení technického řešení s estetickou stránkou výrobku. Prohlédněte si některé modely v naší fotogalerii.

  Fotogalerie

Fotogalerie Želetavská kamna

Želetavská krbová kamna přinesou příjemné teplo a nádhernou atmosféru do vaší domácnosti. Kombinace moderního designu a tradičního vzhledu činí želetavská krbová kamna jedinečným doplňkem vaší domácnosti.

  Fotogalerie

Fotogalerie zahradní krby a udírny

Zahradní krby s udírnou zažívají v posledních letech stále větších boom. Nabízí klasické i moderní zahradní krby, udírny a grily. Nezapomínáme také na přísloušenství. Posívejte se do naší fotogalerie a načerpejte inspiraci na letní zahradní párty!

  Fotogalerie

Fotogalerie moderní krby a kamna

Vybere si z naší nabídky nadčasových a moderních krbů i kamen. Odebíráme modely od ověřených výrobců. Navštivte naši prodejnu a přesvědčte se o výběru moderních krbů na vlastní oči!

  Fotogalerie

Fotogalerie plynové krby Tulp

Každý oheň má svůj příběh. A příběh ohně v topeništích TULP začíná v roce 2006, kdy Michael Tulp se svým týmem pozorně naslouchal potřebám spotřebitelů a vývoji trhu, aby získal nový pohled na oheň.

  Fotogalerie

Fotogalerie Osburn

V této fotogalerii máte možnost nechat se inspirovat kamny na dřevo i pelety a stejně tak krbovými vložkami od kanadského výrobce Osburn. Více informací o této značce naleznete zde.

  Fotogalerie

Fotogalerie Haas + Sohn

Značka Haas + Sohn pochází z České republiky a v její nabídce naleznete krbová kamna, kuchyňské sporáky a také krbové vložky. Nechte se inspirovat v naší fotogalerii.

  Fotogalerie

Fotogalerie Sommerhuber

Sommerhuber je rakouskou rodinnou firmou, která již více než 500 let dodává svým zákazníkům kachle a keramiku pro obestavby krbů, kachlových kamen a také koupelen. Načerpejte inspiraci ve fotogalerii, stojí to za to!

  Fotogalerie

Fotogalerie Royal Nosta

Podívejte se na kamna Royal Nosta, které poslouží jako inspirace všem, kdo zastávají motto: "Můj dům, můj hrad"!

  Fotogalerie

Fotogalerie Dovre

Prohlédněte si inspirativní fotogalerii litinových kamen Dovre s norským původem a klasickým i "retro" designem. 

  Fotogalerie

Fotogalerie Americká kamna

Americká kamna se dnes již nevyrábí, avšak stále je možné získat renovovaný kousek třeba i naším prostřednictvím. Poznejte tato umělecká díla.

  Fotogalerie

Fotogalerie Bellfires

Plynové krby Bellfires v sobě kloubí přirozenou krásu, funkčnost a praktičnost při každodenním používání. Načerpejte inspiraci ve fotogalerii této značky.

  Fotogalerie

Fotogalerie Norman

Zahradní krby Norman mají svůj původ v České republice a s jednotlivými modely se můžete setkat nejen na Českých, ale i Evropských dvorečcích.

  Fotogalerie

Fotogalerie Firetube

Akumulační topeniště Firetube drží řadu prestižních ocenění. Mezi jejich přednosti patří absolutně ekologické zpracování a možnost modulárního rozšiřování. Prozkoumejte modely, které uchvátily svět!

  Fotogalerie

Fotogalerie Vermont Iron Stove - The ELM

The ELM jsou krbová kamna, jejichž původ sahá do 70. let minulého století. Vyrábět je začala společnost Vermont Iron Stove a jejich design zůstal od té doby beze změny. Prohlédněte si tento unikát v naší galerii.

  Fotogalerie

Fotogalerie La Nordica - Extraflame group

Italská značka La Nordica vyrábí již více než 50 let krbová kamna, krbové vložky a také sporáky na tuhá paliva. Všechny její produkty jsou protkány nejen dlouhou řádkou technických inovací, ale také italským smyslem pro design. 

  Fotogalerie