Krbová kamna a vložky Osburn

Krbová kamna a krbové vložky od kanadské značky Osburn v sobě spojují vše, co od takových produktů očekáváme. Kvalitní materiály, robustní konstrukce a řemeslná zručnost jim propůjčuje velmi dlouhou životnost a vysoká účinnost sekundárního spalování vnese do domu příjemné teplo, aniž byste se stali otrokem přikládání. S kamny značky Osburn vás nepřekvapí žádná zima.

Kanadská kamna Osburn

Krbová kamna Osburn

Kanadská kamna mají v u nás v Čechách velmi dobrou pověst a svou zásluhu na tom mají i modely od značky Osburn. V domovské Kanadě jsou pro mnoho jejich majitelů jediným zdrojem tepla, do kterého vkládají veškerou svou důvěru v těch nejmrazivějších severských zimách. Zatímco v nabídce dalších kanadských výrobců převažují modely s rustikálním designem, u Osburnu si na své přijdou i vyznavači čistých linií a moderního vzhledu. 

Sekundární spalování

Jednou z hlavních předností kanadských kamen a kanadských krbových vložek je vysoká účinost tzv. sekundárního spalování, při kterém dochází k odhořívání plynů a pevných nečistot, což má za následek výrazně delší dobu hoření a spotřebiče současně produkují nižší emise škodlivin. Po roztopení spotřebiče do provozní teploty uzavřete primární přívod vzduchu. V tu chvíli přijde ke slovu dvouplášťová konstrukce kamen, která předehřívá

 

vzduch, ten zvyšuje svůj objem a následně je vstřikován do spalovací komory tryskami v její horní části. Zde se smísí s plyny a vlivem vysoké teploty dojde k jejich zažehnutí.

Krbové vložky Osburn

Pokud je vašemu srdci bližší stavěný krb, ani vás nenechá Osburn na holičkách. V nabídce naleznete řadu stylových krbových vložek, které si svou kvalitou a účinností nezadají s krbovými kamny a navíc vám nabídnou možnost vytápět i další místnosti prostřednictvím teplovzdušných rozvodů, které jsou velmi oblíbené nejen u rekreačních objektů. Přičtěte k tomu obestavbu na míru vašemu vkusu a získáte to pravé a nefalšované teplo domova. 

Mohlo by vás zajímat

Prohlédnout modely
Informace o stavbě krbů naší společností
Oficiální stránky výrobce
Fotogalerie Osburn