Stavba krbů Praha a celá ČR

Stavba krbu

Středobodem naší činnosti je již od roku 2006 stavba krbů a kachlových kamen. Za tuto dobu jsme nasbírali dlouhou řádku zkušeností nejen při samotných realizacích, ale také školeních, která se odehrávala u nás, za hranicemi naší země i kontinentu. Současně máme v sortimentu krbové vložky od více než 35. výrobců z celého světa a jsme tak schopni navrhnout a postavit krb, který bude plně v souladu s vaším vkusem i parametry vašeho domu. 

Profesionální stavba krbů

Stavíme krby všech typů od nejrozšířenějších teplovzdušných, přes těžké akumulační krby a kachlová kamna, krby s teplovodním výměníkem nebo plynové krby a v naší nabídce nechybí ani futuristické závěsné krby. Své umění a nabyté zkušeností předvádíme nejčastěji ve Středočeském kraji a Praze, dále v celé České republice (Tož moraváci, jsme tutaj i pro vás, děcka.) a občas můžete naše krbaře a kamnáře zastihnout také u sousedů na Slovensku nebo v Rakousku. 

Jste nároční a nevyberete si ze standardu? Žádný problém! Zajistíme pro vás výrobu krbové vložky na míru u nejlepších evropských výrobců a to včetně potřebných atestací a nabídneme vám takovou paletu obkladových materiálů, že vám bude přecházet zrak. 

Nebo potřebujete ekonomicky výhodný zdroj tepla s dlouhou životností a rozumnou cenou? Navrhneme a postavíme vám z levnějších ale stále kvalitních materiálů krb, na který se budete moci spolehnout, případně vám nabídneme prodej a montáž krbových kamen.

Máte zájem o stavbu krbu? Kontaktujte nás!

Naším základním cílem je, abyste si doma vytvořili příjemnou atmosféru. Z krbu by tedy mělo sálat nejen teplo, ale také pohoda a klid. Měl by zkrátka každému z vás přinést velkou dávku vnitřní energie.

 

Stavba krbů - postup realizace

Krby stavíme na míru přáním a potřebám našich zákazníků a proto se i samotný postup může v jednotlivých případech mírně lišit. Obvykle však postupujeme následovně:

  • Hned na začátku si vyslechneme vaše přání, požadavky a záměr s jakým si krb pořizujete a co od něj očekáváte z hlediska funkce, ale i designu.
  • Prostudujeme plány vašeho domu, máte-li je k dispozici, nebo vás osobně navštívíme a prostor si zaměříme. 
  • Na základě získaných informací navrhneme vhodné parametry krbu a připravíme první sadu 3D vizualizací
  • Dalším krokem je korektura podoby krbu na vizualizacích až k vaší plné spokojenosti. 
  • Po odsouhlasení vzhledu krbu připravíme podrobnou cenovou nabídku a dáme vám čas na rozmyšlenou. 
  • Jestliže nabídku schválíte, zašleme vám zálohovou fakturu a po připsání platby na náš účet objednáváme veškerý materiál. 
  • V momentu naskladnění vás kontaktujeme a domlouváme si konkrétní termín stavby krbu u vás doma. Ta trvá průměrně 3 dny. 
  • Když je stavba krbu dokončena, provedeme spolu s vámi zkušební zatopení, vysvětlíme vám jak krb správně obsluhovat a předáme vám ho k užívání. 
  • Posledním krokem je zaslání faktury na zbylou část kupní ceny. 

Mohlo by vás zajímat

Desatero našich výhod
Naše reference
Vzorková prodejna
Katalogy ke stažení
Krbové vložky Brunner
Krbové vložky Spartherm
Krbové vložky Romotop