Pacific Energy

Pacific Energy je výrobce volně stojících krbových kamen. Tato kamna jsou u zákazníků velice oblíbená díky minimální náročnosti na obsluhu a maximálnímu výkonu.

Všechny produkty Pacific Energy mají efektivní spalování dřeva, což snižuje náklady na vytápění až na polovinu. Samozřejmostí je sekundární spalování a dlouhá doba hoření.

Co se týká paliva, tento výrobce se zaměřuje jak na dřevo, plyn i pelety. Pokud vás tato možnost zaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme s výběrem na kanadských kamen na míru.

Pacific Energy 

Kanadská krbová kamna Pacific Energy

Kanadská krbová kamna Pacific Energy jsou ve třech výkonnostních variantách, v deseti barevných odstínech a s možností kombinace jednotlivých součástí (dveře a spodní části, např. nožičky), vzniká tak volba výběru z několika desítek vzhledů.

Stejně jako všechen náš sortiment, i Pacific Energy díky funkci CB (Clean Burn – čisté hoření, spalování dřeva) splňují podmínky pro certifikaci EPA (Agentura na ochranu životního prostředí).

Schází vám nějaké informace o krbových kamnech Pacific Energy?

Nedočetli jste se vše? Potřebuje zjistit nějaké další informace o krbových kamnech Pacific Energy?

Stačí dotazy napsat do níže uvedeného formuláře nebo nás kontaktovat přes telefon a rádi vám zodpovíme vaše otázky.

 

Proč si vybrat krbová kamna Pacific Energy

Kromě krásného vzhledu jsou kamna Pacific Energy obohacena o systém Air Wash (čištění skla předehřátým vzduchem) a technologii prodlouženého hoření ETB (Extended Burn Technology – tato technologie se vyskytuje u modelové řady Summit).

Samozřejmostí je systém sekundárního spalování a emise se pohybují v rozmezí od 2,9 do 3,6 g/hod. Podle výkonu kamna řadíme do kategorií 11, 16 a 22 kW, doba hoření se pohybuje od 6 – 12 hodin.

Mohlo by vás zajímat

Výrobce Pacific Energy sídlí v severozápadním Pacifiku.
Oficiální stránky výrobce
Kanadská krbová kamna
Modely kamen v e-shopu
Modely krbových vložek v e-shopu
Kanadská kamna - článek

Fotogalerie