Krbová kamna Seguin

Nabízíme vám kvalitní krbová kamna Seguin, která spojují moderní design, uživatelskou přívětivost a osvědčenou kvalitu. To jsou jen hlavní důvody, proč jsou mezi zákazníky krbová kamna Seguin vyhledávaná a oblíbená. Kromě krbových kamen nabízíme i krbové vložky, široké množství doplňků a příslušenství.

Filosofií francouzského výrobce je kvalita a dobrá pověst, což potvrzuje velké množství spokojených zákazníků po celém světě. Své zákazníky si Seguin hýčká a podle návrhu je tento výrobce schopný zpracovat krbová kamna na míru.

Krbová kamna Sequin jsou zárukou spolehlivosti a kvality - přesvědčte se o jejich výhodách i vy!

Krbová kamna Sequin

Kamna Seguin

Pokud si pořídíte kamna Seguin, získáte řadu výhod. Díky bohatému výběru barevných provedení lze kamna umístit do každého interiéru, dále získáte záruku spolehlivosti a kvality.

Od firmy Seguin dodáváme i krbové vložky té nejvyšší kvality. Výrobky splňují podmínky evropské normy.

Mohlo by vás zajímat

Výrobce Seguin klade vysoký nárok na kvalitu materiálů a na své výrobky dává nadstandardní  záruku 7 let. 
Oficiální stránky výrobce

Výrobce Seguin nabízí krby, ocelové a litinové krbové vložky a kachle. Všechny výrobky procházejí důslednou kontrolou a splňují nejvyšší bezpečnostní požadavky. 

Krbové vložky Seguin

Krbové vložky Seguin jsou kvalitní, spolehlivé a zhotovené z osvědčených materiálů, díky čemuž jsou mezi zákazníky vyhledávaným artiklem. Krbové vložky jsou zhotoveny pomocí nejmodernějších technologií, díky nimž představují efektivní a ekonomický způsob vytápění.
Ocelové vložky mají samozřejmě sekundární spalování, šamotovou výstelku a je možné je napojit na externí přívod vzduchu. 

Ještě jste se nerozhodli?

Značka Seguin je zárukou kvalitních materiálů. Na své výrobky používá přírodní kámen, nerez, sklo, dřevo, litinu a ocel. Přijeďte se podívat do středočeských Peček, kde na vás čeká naše prodejna s rozsáhlou expozicí!

Fotogalerie