Krbová kamna Storch

Štíhlá krbová kamna jednoduchého designu, to je značka Storch. Značka s českým původem, protože výrobky Storch jsou odnoží českého výrobce Romotop.

Rozmezí výkonu u těchto kamen je velice široké, od 3 – 11 kW. Účinnost se pohybuje okolo 80% a průměrná spotřeba dřeva je 2,1 kg / hodinu. Některé modely splňují vybrané technické parametry a jsou tak vhodné pro nízkoenergetické stavby.

Storch 

Výhody kamen Storch?

Výhod kamen Storch je celá řada. Modely Storch jsou nenáročné na místo, mají prosklená dvířka, stále studenou kliku dvířek, moderní spalovací komoru a mnohé další. Samozřejmostí je čištění skla předehřátým vzduchem a uzavíratelný rošt pro lepší spalování paliva. Některé modely splňují vybrané technické parametry a jsou tak vhodné pro nízkoenergetické stavby.

Design zvaný Storch

Design Storch je rozpoznatelný od ostatních výrobců. Je vysoký, štíhlý a s velkými prosklenými dvířky. Existuje celá řada barevných provedení. Korpus můžeme u většiny kamen vybírat ze tří odstínů, ale glazura obkladové keramiky je v desítkách barev.

 

Česká krbová kamna v českých Pečkách

Česká krbová kamna Stoch si můžete prohlédnout u nás na prodejně v Pečkách. Čeká na vás proškolený personál i rozsáhlá expozice, kde můžete porovnat celou škálu značek a modelů. A to vše najdete na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
O značce Romotop
Nářadí ke krbu
Stavba krbu

Už jste se rozhodli pro krbová kamna Storch, která mají český design a hodí se i pro nízkoenergetické stavby?
 

Fotogalerie