Krbová kamna Thorma

Nabízíme kvalitní kachlová krbová kamna, smaltovaná kamna a sporáky na tuhá paliva značky Thorma. Pro krbová kamna Thorma nabízíme kompletní sortiment, který čítá náhradní díly pro krbová kamna, kouřovody, podložky pod krbová kamna a další příslušenství.

Mezi krásné produkty patří například sporáky s nádechem historie i klasické kotlové soupravy. Z naší bohaté nabídky si jistě vyberete.

Krbová kamna Thorma

Kachlová krbová kamna Thorma

Nabízíme vám kachlová krbová kamna Thorma v široké škále barevných provedení. Kachlová krbová kamna Thorma spalují dřevo i dřevěné brikety a hnědouhelné brikety. Pro kachlová krbová kamna samozřejmě zajišťujeme i řadu doplňků a příslušenství.

Mohlo by vás zajímat

Značka Thorma pochází od našich slovenských sousedů, kde si buduje tradici od roku 1998 a více jak 75% své produkce exportuje do světa.
 Oficiální stránky výrobce

Stručný přehled informací o kachlových kamnech nabízí i oblíbený informační zdroj wikipedie.
Více informací o kachlových kamnech

Smaltovaná kamna

Smaltovaná kamna Thorma se od odstatních kamen liší především svou povrchovou úpravou. Díky ní smaltovaná kamna nejen skvěle vypadají, ale navíc jsou odolná vůči poškození. Smaltovaná kamna Thorma - to je osvědčená a léty prověřená kvalita.

Sporáky na tuhá paliva

Sporáky Thorma nabízíme ve dvou provedeních, a to buď jako klasické sporáky nebo sporáky na nohách. Sporáky dodáváme v řadě barevných i designových provedení. Ať už si však mezi sporáky Thorma vyberete jakýkoliv sporák, můžeme se zaručit za jeho vysokou kvalitu.