Prodej a montáž krbových kamen

Vybíráte nová krbová kamna a ztrácíte se v parametrech nebo nabídce? Pak věříme, že jste na správné adrese. Společnost Krby - Kamna Turyna zastupuje více než 35 výrobců z Čech, Evropy i zámoří a v naší nabídce na vás čeká přes 3500 modelů krbových kamen, které se od sebe liší výkonem, vzhledem i cenou. Díky tomu jsme schopni uspokojit drtivou většinu zákazníků. Samozřejmostí je i možnost objednat si nejen samotná krbová kamna, ale také odbornou montáž od našich kamnářů. 

Prodej a montáž krbových kamen

Výběr krbových kamen

Výběr nových krbových kamen může být v konečném důsledku docela věda a pokud některý z důležitých aspektů podceníte, může se představa domácí pohody, příjemného tepla a praskajícího dřeva snadno proměnit na noční můru.

Každý rodinný dům nebo byt má svá specifika a tomu je potřeba přizpůsobit i výběr kamen, ať už z pohledu výkonu, nebo funkce. Volit tak můžeme mezi akumulačními krbovými kamny, kamny s nízkým výkonem, kuchyňskými kamny nebo kamny s teplovodním výměníkem

Pokud se nechcete nabídkou a parametry probírat sami, rádi vám poradíme. Na základě informací od vás či z projektové dokumentace k domu vám doporučíme krbová kamna s vhodným výkonem i dalšími vlastnostmi, která se vejdou nejen do určeného prostoru ale také rozpočtu. 

Mohlo by vás zajímat

Naše reference
Desatero našich výhod
Typy kamen v naší nabídce
Článek jak vybrat krbová kamna
Článek kamna na chatu či chalupu
Naše nabídka krbového příslušenství
7 kroků, jak postupovat při výběru kamen
Článek trendy v krbových kamnech 2018 / 2019

Prodej a montáž krbových kamen

Vybraná kamna zakoupíte v naší kamenné prodejně nebo e-shopu a tato si následně můžete odvézt svépomocí nebo si je nechat zaslat kurýrem, případně si objednat odbornou montáž krbových kamen našimi kamnáři. 

Jestliže se rozhodnete objednat také montáž krbových kamen, zpracujeme vám nejprve kompletní cenovou nabídku a po jejím odsouhlasení z vaší strany vám zašleme zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet objednáme veškerý materiál a po jeho naskladnění se s vámi spojíme a domluvíme konkrétní termín montáže. Druhou část ceny kamen i montáže platíte až po předání kamen k užívání. Při prodeji a montáži krbových kamen můžete také využít snížené sazby DPH ve výši 15%. Před samotnou montáží doporučujeme zajistit si výstupní revizi komína.

Servis a prodej náhradních dílů

Do ranku našich služeb patří také záruční a pozáruční servis nebo prodej náhradních dílů na krbová kamna. Kontaktujte nás pro více informací telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže.