TULP a plynové krby

Každý oheň má svůj příběh. A příběh ohně v topeništích TULP začíná v roce 2006, kdy Michael Tulp se svým týmem pozorně naslouchal potřebám spotřebitelů a vývoji trhu, aby získal nový pohled na oheň. TULP hledá inovativní technologie, materiály a nový design, který zákazníkům scházel.

Plynový krb Tulp

TULP firemakers 
- plynové krby

Krby TULP firemarkers nesou rukopis nizozemských návrhářů. Typické pro ně je tmavá ocel v kombinaci se světlým vápencem. Jedná se o plynové krby, které mají jak autentický vzhled s klasickým ohništěm na dřevo, tak i podobu podlouhlých krbových vložek, pro které jsou typické drobné plamínky po celé délce. Těchto efektů je docíleno pomocí různých hořáků.

Ovládejte plameny prstem

Přestože výrobce TULP je na trhu teprve několik let a nemůže se chlubit mnohaletou historií, nabízí svým zákazníkům luxus a propracované pohodlí. Síla plamene a teplota se reguluje pomocí dálkového ovládání. Již žádné nošení dřeva, příprava podpalu nebo regulace vzduchu – nyní vám postačí stisknout tlačítko a užívat si příjemné atmosféry.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální video výrobce TULP
Oficiální stránky výrobce TULP

 

 

Design, který si hraje s geometrií

Pro TULP je charakteristický geometrický design a čisté linie. Vzhled neruší žádné nadbytečné prvky a oheň se tak může ukázat v celé své kráse. Obdélníky, čtverce i kruh – pro TULP není nic překážkou.

Krbové vložky jednoduché, rohové, třístranné i oblíbené s průhledem. Některé modely jsou doplněny o optické prvky, které si jistě získají vaši přízeň.

Objevte krásu krbů na plyn

Plynové krby jsou příjemnou alternativou ke klasickým krbům na dřevo. Navštivte prodejnu, kde je více jak 130 vystavených vzorků různých typů krbových vložek a krbů a porovnejte si všechny parametry a požadavky na jednom místě!

Prohlédněte si konkrétní modely plynových krbů TULP v našem e-shopu

Fotogalerie