Plynové krby

Už jste o tom slyšeli? Plameny, atmosféra krbu a teplo bez přikládání dřeva a starostí? Ano, je to možné! Mnoho domácností si užívá výhod plynových krbů, které začínají být příjemnou alternativou klasickým krbům na dřevo.

Žádný prach a nepořádek z polen! Jsou tu plynové krby, se kterými zapomenete na všechny starosti!

 Plynový krb Bodart & Gonay

Silné stránky plynových krbů

V čem jsou tedy silné stránky plynových krbů? Zajisté je to dokonale čisté prostředí. Už žádný prach a nepořádek z polen, už žádné víření nečistot. A zapomeňte také na přípravu topeniště. Od teď již nebudete potřebovat třísky a noviny na podpal, od teď vám postačí stisknout tlačítko. Že váš krb chvíli přepaluje vzduch a pak zase vychládá? S plynovými krby už žádné nepříjemné výkyvy nenastanou! Dokonale vyvážené teplo, které můžete ovládat podle potřeby!

A tím výhody plynových krbů nekončí!

Plynové krby navodí příjemné teplo již do 15 minut. Péče o ně je minimální. Už žádné začouzené sklo, žádné vybírání popela. Aby byla zajištěna co nejvyšší míra pohodlí, jsou tyto krby vybaveny termostatem a také dálkovým ovládáním.

Plynové vložky různých designů

Plynovými krby se zabývá několik výrobců, se kterými máme dlouhodobé zkušenosti. Nabízíme plynové vložky a plynové krby od značek BellfiresBodart & Gonay , DRU a Tulp.

Dále vám můžeme nabídnout také značku Napoleon, která se kromě krbů do interiéru, zabývá také venkovními grily na plyn.

Funkční vzorek plynového krbu si můžete prohlédnout v naší prodejně.

Mohlo by vás zajímat

Video o výrobě plynových krbů
Video Bodart & Gonay

Fotogalerie

Volně stojící plynové krby

Hitem posledních let se stávají volně stojící plynové krby modelové řady Fuora od německého výrobce Spartherm. V nich se kloubí na jedné straně precizní dílenské zpracování a nejkvalitnější materiály spolu s výhodami, které přináší topení v plynových krbech.

Spartherm Fuora Q

Model Spartherm Fuora Q je volně stojící plynový krb s čtvercovou základnou, tělem z kvalitní oceli ukrývající plynovou lahev a dále prosklené horní části, která umožňuje bezpečný pohled do plápolajících plamenů. Celkové rozměry jsou 422 x 424 x 1391 mm (Š x H x V) a nejedná se tedy o žádné "tintítko".

Kam dále

Reference
Certifikáty
Desatero našich výhod
Bio krby
Článek o plynových krbech

Spartherm Fuora R

Model Spartherm Fuora R je pak obdobou stojící na kruhové základně s průměrem 400 mm a výškou 1397 mm. Oba modely disponují regulovatelným výkonem v rozsahu 3 - 7 kW, se kterým pohodlně vytopí místnosti o podlahové ploše až 80 m². Často jsou tyto plynové krby využívány například ve vstupních halách a foyer či v moderně zařízených bytech, kde dotváří atmosféru a starají se o optimální tepelnou pohodu. Neopomenutelnou výhodou je pak bezkomínový provoz či snadná možnost manipulace a stěhování krbu například mezi obývacím pokojem a venkovním posezením. Jako palivo slouží běžně dostupné plynové lahve.

Zaujaly vás volně stojící plynové krby? Pak neváhejte navštívit naší prodejnu ve středočeských Pečkách. Zde vám naši zkušení kamnáři poskytnou dostatek relevantních informací a předvedou tento skvost v chodu. Máte to k nám daleko? Žádný problém! Napište či zavolejte a my vám obratem poskytneme všechny důležité informace a zpracujeme cenovou nabídku.