Krby a krbová kamna Stûv

V našem sortimentu naleznete i krbová kamna, vložky a volně stojící krby od belgické značky Stûv, které vynikají nejen svou výjimečnou kvalitou, ale také estetickým zpracováním a v neposlední řadě pak vysokou účinností. Všechny tyto aspekty mají za následek velký zájem zákazníků o všechny modely této značky. 

Nabídka značky Stûv je skutečně široká a tak můžete vybírat z nejrůznějších pohledových variant zahrnujících jak krbové vložky s rovným jednostranným prosklením, tak i průhledové krbové vložky, které lze umístit do dělící příčky a nebo třeba do prostřed místnosti.

Krby Stûv

V České republice žije stále větší počet lidí, pro které je krb nezbytnou součástí domova. Nejen že přináší příjemné teplo, ale zároveň dokáže navodit atmosféru, které nesahají po kotníky ani ty nejromantičnější filmy. Mezi hlavní výhody krbů Stûv patří tzv. sekundární spalování, díky kterému odhořívají ve spalovací komoře také plyny a pevné nečistoty. Následkem toho dosahují krby Stûv dlouhé doby hoření na jedno přiložení a zároveň produkují malé množství popela. Obě tyto výhody přináší majitelům těchto krbů vysoce komfortní používání a na místo běhání okolo se tak mohou soustředit čistě na odpočinek a pohledy do plamenů. Nezanedbatelnou výhodou jsou také velmi nízké emise CO2 nebo spolehlivě fungující oplach skla horkým vzduchem, což zabraňuje usazování nečistot a sklo krbu tak vždy zůstává krásně čisté. 

Technologie Stûv Micro Mega

Novinkou jsou pak krbové vložky s technologií Micro Mega, přinášející minimum starostí a maximum požitku. Přečtěte si o nich více zde.

Fotogalerie

Krbová kamna

Samostatnou kapitolou jsou krbová kamna Stûv. Podobně jako krbové vložky disponují nejmodernějšími technologiemi spalování a neotřelým designem. Tím ale výhody zdaleka nekončí. Za zmínku stojí kupříkladu otočný mechanismus použitý u modelové řady 30. Díky němu je možné jednoduchým otočením vytvořit otevřené ohniště s možností grilování, uzavřené ohniště s prosklením nebo posuvnou část nastavit do polohy pro akumulaci, kdy je vyprodukované teplo předáváno do akumulačních prstenců v horní části kamen. Díky tomu pak kamna mohou hřát ještě 10 hodin po vyhasnutí.  

  • Prohlédněte si v našem e-shopu konkrétní modely krbových kamen a krbových vložek.
  • Pokud byste se chtěli dozvědět více o výhodách, která vám kamna Stûv přinášejí, neváhejte nás kontaktovat, nebo navštivte naší prodejnu a prohlédněte si několik vystavených modelů.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Rotační systém u kamen Stûv - video
Videogalerie Stûv
Belgická kvalita Stûv - článek 
Možnosti nabízející krbová kamna