Krbové vložky Stûv Micro Mega

Krbové vložky MicroMega jsou zajímavou novinkou renomované společnosti Stûv specializované na vysoce kvalitní krby a krbová kamna. Velkou výhodou, kterou krbové vložky MicroMega přináší, je zejména univerzálnost – hodí se jak do tradičních, tak do nízkoenergetických staveb. V závislosti na stavebnich možnostech pak máte na výběr buď tradiční krbové vložky MicroMega nebo krbové vložky s opláštěním.

Krbové vložky s unikátním designem

Krbové vložky MicroMega se mohou pochlubit unikátním zpracováním, které klade důraz na maximální tepelnou účinnost a minimum škodlivých emisí. To zajišťuje „mikro“ spalovací komora, kterou pak „Mega“ krbová vložka doplňuje o maximální zážitek z pohledu na praskající oheň. Krbová vložka MicroMega Vám tak přinese jedinečnou funkčnost i požitek.

Krbové vložky MicroMega s opláštěním

Krbová vložka MicroMega pro Vás není nedostupným luxusem ani v případě, že máte starší dům, ve kterém již není možné dělat stavební úpravy. Pak je ideálním řešením krbová vložka s opláštěním, kterou lze nainstalovat během pouhých několika hodin bez jakýchkoliv stavebních zásahů. Tato krbová vložka navíc nabízí zajímavé možnosti skladování dřeva.

Krbová kamna a krbové vložky Stûv

Krbová kamna a krbové vložky Stûv jsou dodávány v mnoha variantách a provedeních, jedno však mají společné – mimořádnou kvalitu. Ať se již rozhodnete pro jakýkoliv krb, krbová kamna nebo krbové vložky, vždy se můžete spolehnout, že se jedná o výrobky ze špičkových materiálů zpracovaných nejmodernějšími technologiemi.

1