Kamna Nordica

Krbová kamna, sporáky a krbové vložky značky La Nordica si v České republice za posledních několik let vybudovaly silné postavení a není se čemu divit. Celým názvem La Nordica - Extraflame Group čerpá ze své padesátileté zkušenosti, která je protkána nemalou řádkou technických inovací, výzkumu a vývoje. A právě díky nikdy nekončící touze jít dál a zlepšovat své produkty má dnes Nordica své zastoupení ve čtyřiceti zemích po celém světě. Poznejte kvalitní materiály, poctivé řemeslo a italský cit pro design.

 Krbová kamna La Nordica

Krbová kamna Nordica

Krbová kamna Nordica uspokojí i velmi náročné zákazníky, jelikož se vyrábějí v mnoha různých provedeních a nabídka je tak skutečně široká. Vybírat můžete jak z tradičních modelů spalujících dřevo, tak i high-tech modelů na peletky, které můžete ovládat například prostřednictvím svého chytrého telefonu. Z hlediska designu si přijdou na své vyznavači rustikálního stylu i milovníci moderny. 

Jak jsme již zmínili v úvodu, La Nordica drží krok s dobou a proto nabízí i krbová kamna s nízkým výkonem vhodná do novostaveb a nízkoenergetických domů. Pro zákazníky, kteří chtějí z jednoho místa vytápět celý dům je pak připravena řada krbových kamen s teplovodním výměníkem, která nabídnou vysokou účinnost a rovnoměrně rozložené teplo prostřednictvím topné soustavy a běžných radiátorů. 

Krbové vložky Nordica

Pokud vás kamna Nordica zaujala, krbové vložky vás nadchnou. V nabídce naleznete modely s prosklením na jedné, dvou i třech stranách a volit můžete též v široké škále výkonových variant tak, aby u vás doma vždy panovalo příjemné teplo. Ve spojení s profesionálně zhotovenou obestavbou tak může vzniknout dominanta interiéru, u které se bude v chladných dnech scházet rodina a užívat si společně strávené chvíle i plápolající plameny. 

 

Plánujete stavbu krbu? Napište nám svá přání a požadavky. Spočítáme tepelné ztráty, poradíme vhodná řešení, zdarma připravíme 3D vizualizace pro lepší představu o podobě budoucího krbu a samozřejmě také podrobnou cenovou nabídku.

Sporáky na dřevo Nordica

Kuchyňská kamna značky La Nordica se stanou malým zázrakem v rukou každé maminky. Krom příjemného tepla totiž dokáží vnést do domu také neodolatelné chutě a vůně pečených a vařených dobrot, ať už jde o pekáč tvarohových buchet nebo svíčkovou, která pohladí i ty nejmlsnější jazýčky. 

K dispozici jsou vám volně stojící i vestavné sporáky v rozmanitých designérských variantách od rustikálních až po ryze moderní, aby vaše kuchyň působila jednotným, sladěným a útulým dojmem. Objevte romantiku vaření na skutečném ohni a dejte volnost svým gastronomickým představám. S kuchyňskými sporáky na dřevo La Nordica to jde samo!

Mohlo by vás zajímat

Kuchyňské sporáky Řehulka
Litinové nádobí Skeppshult
Stavěná kachlová kamna
Kuchyňská kamna v našem e-shopu
Moderní sporáky Firetube
Kanadské grily Napoleon
Švýcarské grily Outdoorchef

Fotogalerie