Grily Weber

Historie grilů Weber sahá do roku 1952 a na jejich počátku stála lodní bóje. Právě z ní totiž vyrobil George Stephen, zakladatel této značky, první kotlový gril. Vedla ho k tomu nespokojenost s tehdejšími cihlovými grily, které se nedaly používat při špatném počasí a problém byl také s regulací teploty uvnitř grilu. Tak se začal psát příběh značky Weber, jejíž grily se dnes hojně využívají po celém světě a těší se velké oblibě zákazníků.  

Grily Weber 

Grily Weber na dřevěné uhlí

Grilování na dřevěném uhlí je prostě klasika, která se neomrzí. Vynikající maso, aroma kouře a pohodová atmosféra, to vše ke grilování neodmyslitelně patří. To vše a ještě mnoho dalšího vám nabídnou i grily Weber na dřevěné uhlí. Můžete na nich grilovat, smažit a dokonce i péct. Otvory pro přívod vzduchu a kvalitní teploměr na víku grilu vám umožní regulovat teplotu. Tělo všech modelů je potaženo kvalitním porcelánovým smaltem, díky kterému bude váš gril spoustu sezón jako nový. Máte zájem o nabídku na gril Weber? Napište nám prostřednictvím tohoto formuláře nebo rovnou zavolejte.

Plynové grily Weber

Obliba grilování na plynu každoročně stoupá a není se čemu divit. Díky plynu odpadá starost s roztápěním uhlí a tak je váš gril připravený prakticky okamžitě. Plynové grily Weber můžete navíc snadno ovládat a díky vysoce kvalitním trubkovým hořákům přesně regulovat teplotu uvnitř grilu. Vyšší modely jsou také vybaveny postranními stolky s integrovaným plynovým hořákem, na kterém můžete pohodlně připravovat omáčky, přílohy a velkou spoustu dalších dobrot. 

Mohlo by vás zajímat

Kanadské grily Napoleon
Elektrické grily
Článek - Jak vyčistit gril

 

Přenosné, cestovní a domácí grily

Grilování už dávno nepatří jen na zahrady a terasy, na což pochopitelně reagují výrobci grilů včetně Webera. Pokud tedy hledáte gril určený pro vaše cesty s karavanem, kempování a nebo třeba jen grilování na balkóně, rozhodně si u Webera vyberete. Přenosné grily Weber navíc nejsou nikterak ochuzené. Vybírat můžete z modelů na uhlí, plyn i elektřinu a prostorná grilovací plocha umožní pohodlné grilování pro celou rodinu. 

Grilovací příslušenství Weber

To co Webera odlišuje od mnoha dalších výrobců grilů je krom vysoké kvality také široká nabídka originálního grilovacího příslušenství. Základ tvoří speciálně navržené rošty s vyměnitelným středem, do kterého můžete umístit buď různé grilovací mřížky nebo třeba wok pánev. Z dalšího příslušenství pak můžeme jmenovat stojany pro grilování kuřat, žebírek a nebo třeba otočné rožně, které vám umožní připravit i větší kusy masa. 

 

Odeslat poptávku

Zdroj fotografií: Weber