E-shop Krby Kamna Turyna

Vítejte v našem e-shopu. V nabídce naleznete krbová kamna, grily, krbové vložky, materiály pro stavbu krbů a širokou škálu příslušenství, které využijete nejen v souvislosti s topením ale třeba i v kuchyni. Veškeré zboží v našem e-shopu pochází od prověřených a renomovaných výrobců, se kterými máme osobní zkušenosti. 

Doprava zdarma

Při objednávkách nad 100.000,- Kč vč. DPH a současně při platbě převodem na účet nabízíme dopravu zdarma. V případě dražších krbových kamen a krbových vložek Vám doporučujeme využít nabídku montáže, popřípadě stavby krbu našimi kamnáři a krbaři. Tu můžete nezávazně objednat v košíku při výběru dopravy. Po přijetí objednávky se s vámi spojíme, domluvíme veškeré podrobnosti a připravíme vám konkrétní cenovou nabídku.

Povinná prohlášení

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ADR

Informace k cenám a dostupnosti v e-shopu

Vážení zákazníci, s ohledem na velmi dynamický vývoj cen s politováním oznamujeme, že nejsme schopni kapacitně zvládnout přeceňování položek v našem e-shopu. U drtivé většiny položek v e-shopu jsou ceny aktuální, nicméně u několika stovek tomu tak bohužel v této chvíli není. Stejně tak je tomu v případě dostupnosti zboží. Budeme se snažit o nápravu, nicméně vás tímto chceme poprosit o shovívavost a pochopení. Rádi vám vždy sdělíme aktuální cenu i dostupnost na vyžádání. 

Informace o ADR

Mohlo by Vás zajímat