Krbová kamna Harrie Leenders

Krbová kamna Harrie Leenders jsou výtvorem uznávaného holandského designéra stejného jména, který je typickým představitelem holandského smyslu pro design. Krásu a jednoduchost doplňuje naprostá praktičnost.

Holandský design Harrie Leenders má čisté linie, a drží se geometrických a jednoduchých tvarů, které na sebe strhnou pozornost v každém prostředí. Krbová kamna se tak stanou klenotem, který si budete hýčkat!

Výrobce se zabývá jak krbovými kamny do interiéru, tak svoji výrobu směřuje i do exteriéru v podobě zahradních grilů a ohnišť.

Nezapomeňte si prohlédnout také doplňkový sortiment, jako jsou stojany na uskladnění dřeva, které vkusně doplňují obývací pokoj i zahradu.

Harrie Leenders

Harrie Leenders
- rodinný klenot

Harrie Leenders jsou vzácným příkladem rodinného firemního klenotuKrbová kamna této značky začal vyrábět manželský pár, vše postupně přebrali potomci, ale preciznost a síla rodinné značky krbových kamen se skvěle drží a inovuje.

Harrie Leenders v Pečkách

Tyto krásné skvosty si můžete na vlastní oči prohlédnout v naší prodejně v Pečkách. Na jednom místě tak můžete porovnat více jak 100 vystavených exponátů!

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Video o krbových kamnech Harrie Leenders
Venkovní krby - video

Model DORAN lze i natáčet, aby teplo sálalo směrem, kterým chcete. Podívejte se na video

Oheň ve spojení s designem – Harrie Leenders

Uvedené spojení je v případě této značky velmi silné. Harrie Leenders jsou moderní, zpravidla organicky tvarovaná krbová kamna, která jsou bez výjimky dominantou daného interiéru. Atmosféra Vašeho domova s nimi získá zcela nový lesk.

Venkovní grily a krby Harrie Leenders

Harrie Leenders vyrábí i velmi kvalitní a tvarově kreativní venkovní grily a krby. Terasa či pergola s tímto praktickým a originálním prvkem se stává dámou ve své konkurenci. Praktičnost a funkčnost krbů a grilů navíc pochopitelně nijak nezaostává, takže grilování či opékání je pravým požitkem.


Fotogalerie