Krby a krbová kamna Tulikivi

Finský výrobce Tulikivi nabízí specifické produkty v top kvalitě. Jedná se o krby, krbová kamna, kachlová kamna Tulikivi, které lze základně rozdělit na akumulační krby a krbová kamna z mastku, kachlové akumulační krby a krbová kamna, přičemž jsou k dispozici i varianty s pečící troubou.
Finská firma Tulikivi dále vyrábí mnoho produktů z mastku, jako je dlažba, masážní kameny, doplňky do sauny a další.

Krby kamna Tulikivi

Mastkové krby a kamna

Mastkové krby a krbová kamna Tulikivi přináší teplo a cit do vašich domovů. Mastek, který je využívaný ve všech akumulačních kamnech, je ideálním partnerem ohně. Mastek umožňuje jemné a pomalé uvolňování akumulovaného tepla po celém okolí. Mastek je vhodný pro tradiční i moderní design. Můžete si také objednat unikátní krbová kamna na zakázku. Máte-li rádi vaření a pečení, mastková krbová kamna a krby mohou být i s pečící troubou nebo varnou deskou.

Kachlové akumulační krby

Kachlové akumulační krby Tulikivi jsou následovníkem klasických kachlových krbů s mnohem větší akumulací tepla, než nabízí klasické kachle. Když klasická kachlová kamna vystydnou, Tulikivi kachlová akumulační kamna stále hřejí! Vyberte si kachlová akumulační krbová kamna či krb podle vašich představ. Zvolte si model a vizuálně si jej doupravte podle vlastní fantazie, aby se hodil do vašeho interiéru. Keramické krby vyzařují sálavé teplo, které je nejzdravějším způsobem vytápění.

Akumulační krby a krbová kamna

Mastek jemně uvolňuje skladované teplo po dlouhou dobu a je základním stavebním kamenem pro akumulační krby a krbová kamna Tulikivi. Může být použit jak v moderním tak i tradičním provedení. Při výběru keramických krbových kamen udržujících teplotu si můžete vybrat z různých barev, výšek, dveřních a vnějších povrchů pokrytých vysoce kvalitními keramickými obklady nebo omítkou. Nabízíme vám také možnost provedení krbů a krbových kamen na míru.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Oficiální stránkvy výrobce - české zastoupení
Krby, které vystupují z řady - článek

Prohlédněte si je

Prohlédněte si jednotlivé modely kamen v našem e-shopu nebo navštivte naší prodejnu v Pečkách, kde vám v kamnech Tulikivi rádi zatopíme.

Zobrazit modely
Fotogalerie