Litinová krbová kamna Saey

V naší obsáhlé nabídce naleznete i litinová krbová kamna a krbové vložky od belgické společnosti Saey. Zajímalo by vás, kvůli čemu jsou litinová krbová kamna tak oblíbená? Je to především díky jejich vynikajícím vlastnostem, mezi něž patří mj. životnost a vysoká účinnost spalování.

Díky tomu litinová krbová kamna Saey napomáhají k významné úspoře nákladů na vytápění. Mezi jejich další klady patří dvojstupňové spalování, oplach skla vzduchem a dlouhá doba hoření, která je až 16 hodin.

Promyšlené technické zpracování myslí i na snadnou údržbu, kdy se topná zóna na zadní straně otevírá jednou rukou a umožňuje jednoduché čištění.

Krbová kamna Saey

Krbová kamna

Krbová kamna Saey se lehce udržují a jsou jednoduchá na ovládání. Pokud byste si chtěli krbová kamna Saey prohlédnout na vlastní oči, neváhejte navštívit naši prodejnu. Zde vám krbová kamna rádi podrobně představíme a sdělíme vám veškeré potřebné informace.

Saey a palivo

Kvalitu krbových kamen Saey potvrzuje i to, že si uživatel může zvolit, jakým palivem bude topit, protože ne každý výrobek vydrží například dlouhodobé spalování uhlí, které má vysokou výhřevnost (některé  materiály tak veliký žár po delší čas špatně snáší). Můžete jako palivo vybrat klasické dřevo, uhlí, ale nabídka obsahuje i krbová kamna s variantou plynu.

Krbové vložky

Krbové vložky zaplní vaši domácnost příjemným teplem a vytvoří jedinečnou atmosféru. Nabízíme krbové vložky s výměníkem i bez něj, které maximálně zužitkují potenciál, kterým litinové krbové vložky disponují. Ať už si vyberete jakoukoli, krbové vložky Saey vám zajistí maximální využití produkovaného tepla v prostoru.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Video o krbových kamnech Saey

Některé modely tohoto výrobce obsahují také nerezovou varnou desku, na které je možné připravovat pokrmy.
Použitá kvalitní litina pochází z německých sléváren, kdy je při výrobě použita nejmodernější technologie úpravy.

Fotogalerie