Kamna a krbové vložky DRU

Výrobce DRU má opravdu dlouhou historii. Roku 1754 se stal jedním z prvních průmyslových podniků v Nizozemsku. Jeho éra začala výrobou hrnců, pánví a postupně přešel k vytápění. V současné době se řadí mezi jedny z nejlepších ve výrobě plynových i klasických krbů a krbových vložek. Jeho sila je v neustálé inovaci a vývoji, proto se více jak 250 let může chlubit propracovanými a spolehlivými výrobky, které zná téměř celý svět.

Plynový krb DRU 

DRU, kamna
na uhlí i dřevo

Výrobce DRU je všestranný, a proto vám může nabídnout kamna na uhlí i na dřevo, a vy si tak již nemusíte dělat starosti s tím, jaké palivo budete používat. Krby i krbové vložky mají dvojité spalování a tak zpracovávají vloženou energii na maximum. Topný plášť je v řadě barev, proto je DRU ideálním doplňkem pro každý interiér.

Prohlédněte si DRU v Pečkách

Chcete si prohlédnout a vyzkoušet produkty značky DRU? Zastavte se na prodejně, nebo nás kontaktujte a domluvte si osobní schůzku. Rádi vám ukážeme celý showroom s více než 130 vystavenými modely od různých výrobců.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální video DRU
Oficiální stránky výrobce
Video - topeniště DRU MAESTO

 

Plynové krby
a vložky DRU

Vestavěné krbové vložky DRU jsou symbolem jednoduché krásy, příjemného tepla a spolehlivého ovládání. Promyšlené rozmístění hořáků umožňuje vytvoření přirozených plamenů, které podtrhávají věrně imitované makety polen.

Na dálkovém ovládání můžete nastavit jak dynamické plameny a vysoký žár, tak naopak jemně plápolající oheň pro vytvoření příjemné atmosféry.

DRU nabízí volně stojící plynové krby i obestavěná topeniště a výjimkou není ani zakázková výroba. Výrobce nabízí komplexní vybavení, proto vám kromě krbu může nabídnout i komíny, náhradní díly a příslušenství.