Krbová kamna a krbové vložky Dovre

Krbová kamna a krbové vložky od belgické značky Dovre patří rozhodně ke špičce v naší nabídce. Charakteristická je pro ně litina té nejvyšší jakosti, vysoká účinnost spalovacího procesu, dlouhá životnost a precizní dílenské zpracování. Samostatnou kapitolou je pak design. V nabídce Dovre naleznete jak typicky rustikální modely, tak klasická kamna a za zmínku stojí také řada Sense, kterou si oblíbí všichni milovníci stylu retro. Zajímavostí je, že velká část modelů dokáže ve svých útrobách spalovat nejen dřevo, ale díky pohyblivému roštu také uhlí. Sečteme-li výše uvedené výhody, vyjdou nám belgická krbová kamna a krbové vložky značky Dovre koupě, se kterou neuděláte chybu a nešlápnete vedle.

Kamna Dorve

Výhody litinových kamen

Dopřejte si i vy výhody, která vám přináší litinová krbová kamna od značky Dovre. Moderní technologie, výjimečné dílenské zpracování a nízká spotřeba paliva jsou aspekty, které činí litinová krbová kamna Dovre populární nejen v Belgii, ale i v dalších zemích.

Krbová kamna Dovre a další informace

Nedozvěděli jste o krbových kamnech Dovre vše? Kontaktujte nás pomocí formuláře níže. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Fotogalerie

Litinové krbové vložky Dovre

Nabízíme vám moderní litinové krbové vložky Dovre v provedení s teplovzdušným výměníkem i bez něj. Litinové krbové vložky Dovre lépe využívají produkované teplo, díky čemuž pomáhají značně šetřit vaše náklady na vytápění. Přesvědčete se i vy o kvalitách, jimiž litinové krbové vložky Dovre oplývají - pokud byste při výběru potřebovali poradit, neváhejte se nás zeptat, rádi vám poradíme.

Mohlo by vás ještě zajímat

Oficiální stránky výrobce   
Modely krbových kamen Dovre 
Modely krbových vložek Dovre