Napoleon

Značka Napoleon se může pochlubit nadčasovým designem a doživotní zárukou na konstrukci kamen. A název Napoleon si tato kamna nezískala jen tak, mají s tímto vojevůdcem mnohé společné.

Tak jako byl Napoleon Bonaparte muž drobného vzrůstu, ale o to větší síly, tak i výrobky značky Napoleon jsou do velikosti spíše menší, ale na síle a výkonu jim to neubírá.

Designem tyto kamna zapadnou jak do moderního interiéru, kde se stanou příjemným společníkem, tak pasují i do klasických až rustikálních pokojů, kde podtrhnou ráz celé místnosti.

Napoleon 

Krbová kamna Napoleon

Pro modely Napoleon je podobně jako pro ostatní kanadská kamna typická vysoká odolnost a dlouhá životnost spojená s vysoce účinným sekundárním spalováním. Díky těmto vlastnostem se z nich často stávají oblíbení společníci na tisíce chladných dnů. Při sekundárním spalování dochází k odhořívání plynů a pevných nečistot, díky čemuž vydrží kamna na jedno přiložení hořet v průměru 8 hodin.

Prohlédněte si aktuální nabídku kamen značky Napoleon v našem e-shopu.

Nabídka Napoleonu

Nabídka značky Napoleon je velmi rozmanitá a zahrnuje krom krbových kamen také krbové vložky a špičkové grily na uhlí i plyn včetně široké nabídky originálního příslušenství.

 

Krbové vložky Napoleon

Jak jsme již zmínili, nabídka Napoleonu zahrnuje také krbové vložky sloužící k následnému obezdění a vytvoření krbu. Z hlediska parametrů dosahují tyto produkty stejných kvalit jako krbová kamna. Přidanou hodnotou krbu je pak možnosti instalace teplovzdušných rozvodů, které umožňují vytápět další místnosti vašeho domu.

Přečtěte si v našem článku více informací o teplovzdušných krbech.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Luxusní grily značky Napoleon
Certifikáty
Reference