Želetavská kamna

Našim zákazníkům nabízíme i produkty značky Želetavská kamna, mezi něž patří želetavská kachlová kamna, želetavská krbová kamna i želetavské krbové vložky. Želetavská kamna se díky moderním technologiím vyznačují nadstandardní kvalitou, úsporností a vysokou spolehlivostí.

Historie této značky sahá až do roku 1922, proto za výrobou stojí dlouholeté zkušenosti s vývojem a obrovská praxe. Můžete tak u těchto produktů počítat s tradičním a profesionálním topením.

Výrobce svým produktům věří, a tak standardní záruční dobu 2 let prodloužili na 5 let. Navíc Želetavská kamna spalují s účinností až 84%.

Produkty značky Želetavská kamna dodáváme v rozsáhlé šíři barevných provedení, díky čemuž se hodí do každého interiéru. Z naší nabídky si tak vybere opravdu každý.

Želetavská kamna

Želetavská kachlová kamna

Jaké výhody získáte, pokud si pořídíte želetavská kachlová kamna? Krásný vzhled, vysoká funkčnost a spolehlivost - to jsou jen některé vlastnosti, které charakterizují želetavská kachlová kamna. Díky svým kvalitám jsou želetavská kachlová kamna žádaná mnoha našimi zákazníky - přidáte se k nim i vy?

Želetavská krbová kamna

Želetavská krbová kamna přinesou příjemné teplo a nádhernou atmosféru do vaší domácnosti. Kombinace moderního designu a tradičního vzhledu činí Želetavská krbová kamna jedinečným doplňkem vaší domácnosti. Pro Želetavská krbová kamna nabízíme i kompletní doplňky a příslušenství.

Želetavské krbové vložky

Mezi produkty značky Želetavská kamna patří také želetavské krbové vložky. Stejně jako ostatní produkty jsou želetavské krbové vložky vyrobeny pomocí moderních technologií, takže spolehlivost a vysoký výkon jsou u nich samozřejmostí. O jejich kvalitě svědčí i fakt, že na veškeré želetavské krbové vložky poskytujeme záruku 5 let.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce

Potřebujete poradit s výkonem? S designem? Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si schůzku s naším architektem a techniky! Rádi vám poradí jak se začleněním krbu do interiéru, tak s technickými parametry. 

Fotogalerie