Bellfires - plynové krby

Bellfires, to jsou oblíbené plynové krby. Nejenže lahodí oku, ale také jsou osvědčenou volbou pro vytápění interiérů.

Mají jednoduché ovládání – už žádné starosti s uskladněním dřeva a nepořádkem z přikládání, u plynových krbů Bellfires stačí nastavit automatický režim a o teplo ve vašem domově je postaráno.

 

Plynové krby

Plynové krby jsou příjemnou alternativou ke klasickým krbům na dřevo. Na první pohled nerozeznáte, že se jedná o krb s ohněm, ve kterém nehoří opravdové dřevo, ale pouze perfektně provedené makety a plyn. Tyto krby splňují nejvyšší bezpečnostní normy. Kromě toho je jejich provoz nezávislý na vnitřním vzduchu, protože je vzduch tažen z venkovních prostor. Již žádné víření prachu a nečistot. S plynovými krby vás čeká jen příjemná atmosféra, čisté prostředí a příjemné teplo.

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Video o výrobě plynových krbů
Video Bellfires
Atmosféra krbu bez starostí o palivo - článek

 

 

Bellfires, to je tradice

 Značka Bellfires působí na trhu již od roku 1928, od té doby na sobě neustále pracuje, zabývá se vývojem i inovací. S oblibou tohoto výrobce doporučujeme svým klientům, protože víme, že se jedná o osvědčenou kvalitu, na kterou se můžeme spolehnout.   

Chcete se o Bellfires dozvědět více?

Kontaktujete nás pomocí formuláře níže nebo se zastavte u nás na prodejně ve středočeských Pečkách! Máme pro vás připravenou stálou expozici s více jak 100 vystavenými modely. Proškolený personál vás zasvětí do plynových krbů i značky Bellfires!

Fotogalerie