Krby kamna Turyna - servis a opravy krbů

Pevex kamna

Mezi naše služby, které poskytujeme nejen v regionu Praha a okolí, ale v celé ČR, patří prodej krbů a stavba krbů, ale samozřejmě také opravy krbů. Pro zákazníky nabízíme servis námi namontovaných krbů a doživotní záruku na naše služby.
Děláme částečné opravy krbů nebo kompletní rekonstrukce krbů. Krby opravujeme v dohodnutých termínech. Opravujeme nejen novodobé krby, ale i krby staré.

Nejste si jisti, zda do starého krbu ještě investovat a pouštět se do rekonstrukce? Rádi vám poradíme a připravíme předběžnou kalkulaci a rozsah oprav.

Opravy krbů: kompletní rekonstrukce starých krbů

Realizujeme opravy i kompletní rekonstrukce všech starších vnitřních i venkovních krbů. (krby Praha - stavba krbů - krby Praha a celá ČR)

Opravujeme:

  • klasické i moderní vnitřní krby
  • rustikální krby 
  • mramorové krby 
  • zahradní krby

Víme o krbech vše od A po Z, proto se nás neváhejte zeptat, rádi vám naše znalosti a zkušenosti předáme. 

Máte zájem o opravy krbů? Kontaktujte nás!

V regionu Praha a v celé ČR stavíme a prodáváme kvalitní zahradní krby. Nabízíme zahradní krby vysoké kvality. Pokud máte zájem zahradní krby, případně o podrobnější informace o prodávaných krbech, kontaktujte nás. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkům. Kontakty: tel.: +420 723 174 928, e-mail: info@krby-turyna.cz.

Mohlo by vás zajímat

Reference
Napsali o nás
Naše certifikáty
Fotogalerie
Navštivte naši prodejnu