Poznejte krby v naší nabídce

 
Kachlové krby jsou dominantou interiéru a navíc produkují sálavé teplo, které je pro naše tělo nejzdravější.   Stránka určená všem, kdo by rádi doplnili své obydlí o zahradní krb ať už v klasickém nebo moderním gardu. 
Kachlové krby >>>   Zahradní krby >>>
     
     
 
Krby s teplovzdušnými rozvody umožňují vytápění celého domu. Získejte více informací o jejich výhodách i negativech.    Hlavním úkolem krbů francouzské značky Focus je navození luxusní atmosféry. Nahlédněte pod roušku moderny a nechte se okouzlit či inspirovat.
Teplovzdušné krby >>>   Luxusní krby >>>
     
     
 
Poznejte pohodlí plynových krbů, které jsou k nerozeznání od pravých a k jejich obsluze stačí stisknout tlačítko.   Krbové vložky s teplovodním výměníkem umožňují vytápění celého domu pomocí klasických radiátorů. Získejte více informací!
Plynové krby >>>   Krby s výměníkem >>>
     
     
 
Kanadské krbové vložky charakterizuje jejich typický design a zároveň vynikající vytápěcí schopnosti či vysoká účinnost spalování.    Kámen se ve stavebnictví používá už tisíce let pro své vlastnosti i krásný vzhled. Objevte všechny možnosti kamenných krbů.
Kanadské krby >>>   Kamenné krby >>>
     
 
Mezi moderní krby můžeme zařadit jak designové kousky nejrůznějších provedení, tak plynové krby či krby velkoplošným kachlovým obkladem.   Rohové krbové vložky umožňují ničím nerušený pohled do ohně z více stran, čímž umocňují příjemnou atmosféru. Přesvědčte se!
Moderní krby >>>   Rohové krby >>>
     
     
 
Oboustranné či průhledové krbové vložky se instalují jak do dělících příček, tak i solitérů uprostřed místnosti. Poznejte jejich kouzlo i Vy!    Akumulační krby se skládají z krbové vložky a obestavby, která je schopna akumulovat teplo, které následně uvolňuje do prostoru sáláním.
Oboustranné krby >>>   Akumulační krby >>>
     
     
  Krby na biolíh využijete i v bytech bez komínu.
Zásuvné krbové vložky či dvířka umožňují bez bourání a s nízkými náklady uzavřít váš stávající otevřený krb, což s sebou přináší řadu výhod.   Bio krby nebo také krby na biolíh jsou zajímavou alternativou ke klasickým krbům na dřevo, které ale narozdíl od nich nepotřebují komín.
Krbová dvířka >>>   Bio krby >>>