Bodart & Gonay - krby a krbová kamna

Do naší nabídky patří i moderní krbová kamna, plynové krby, krby na dřevo a krbové vložky belgické značky Bodart & Gonay.

Krbová kamna Bodart & Gonay vám kromě příjemného designu přináší i vysokou spolehlivost a funkčnost. Věříme, že si z našeho sortimentu jistě vyberete.

Bodart & Gonay Cosmos 

Krby na dřevo

Krby na dřevo Bodart & Gonay mají více jak padesátiletou tradici. Jsou na vysoké technické úrovni a díky tomu nabízejí maximální využití tepla. Pro dosažení co nejvyšší účinnosti vám v krbech doporučujeme používat palivové dřevo jako například habr, buk, dub nebo akát, s výhřevností nad 90%. Bodart & Gonay nabízí také krbová kamna na uhlí.

Vyzkoušejte si krby Bodart & Gonay!

Přijeďte si prohlédnout a vyzkoušet modely Bodart & Gonay do naší prodejny!

Mohlo by vás zajímat

Oficiální stránky výrobce
Výhody plynových kamen - článek
Dělení plynových krbů - článek
Video o krbech Bodart & Gonay

Plynové krby

Firma Bodart & Gonay se kromě klasických krbů na dřevo zaměřuje i na plynové krby, které stále stoupají v oblibě. Jsou dokonalým zdrojem tepla a navíc nejste ochuzeni ani o atmosféru, protože plynové krby Bodart & Gonay věrně imitují přírodní oheň.

Plynové krby můžete regulovat dálkovým ovladačem, pomocí termostatu nastavit teplotu až na několik dní dopředu a díky plynu odpadají nečistoty spojené s přikládáním polen.

Krbové vložky

Krbové vložky Bodart & Gonay jsou vyrobené moderní technologií. Proto nabízejí možnost regulovat provoz hoření, jsou doplněné o termostat s možností napojení na teplovzdušné rozvody. Spalovací komory jsou trvale dotěsněné nerezovým profilem – tím je zajištěna čistota skla, kontrola hoření a odpadá tak údržba krbové vložky.

Fotogalerie