Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás výprodej několika spotřebičů od belgické značky STUV, které nyní můžete získat se slevou 50%. Podívejte se, jestli nepadnou do oka právě vám!

Vážení a milí zákazníci, gurmáni a milovníci dobrého jídla. V úterý 26. května proběhne v odpoledních hodinách v areálu naší firmy představení toho, jaké dobroty můžete vykouzlit za pomocí grilu / pece Big Green Egg. A na to bychom vás rádi pozvali!

Krbové vložky a krbová kamna s teplovodním výměníkem dokáží vytápět nejen místnost ve které stojí, ale ohřívají také vodu v topné soustavě a mohou tak prostřednictvím radiátorů nebo podlahového vytápění temperovat celý dům. Hodí se ale do novostaveb? To se dozvíte v našem dnešním článku. 

Vážení zákazníci, upozorňujeme, že od pondělí 16.12.2019 bude naše prodejna uzavřena z důvodu inventury a navazující celofiremní dovolené. Znovu pro vás otevřeme v pondělí 20. ledna 2020. 

Belgická značka Stuv v těchto dnech představila novou řadu kazetových krbových vložek Stuv 6. Poznejte jejich výhody blíž v našem článku!