Máte mlsné jazýčky a krom toho vás baví venkovní vaření? Pak vás zveme na naší přehlídku zahradních krbů, grilů a pecí u příležitosti konání akce Jede, jede mašinka Pečky, při které bude pro vás i vaše ratolesti připraven bohatý program na celém území našeho městečka. 

Severský styl bydlení není oblíbený jenom ve Skandinávii, ale na popularitě nabývá i v jiných částech světa. Inspirovat se jím nechává každý, kdo touží po jednoduchém, ale zároveň útulně zařízeném interiéru.

Existují oblasti, ve kterých prostě nechceme dělat kompromisy. Jednou z nich je i bydlení. Každý z nás chce žít ve svém vysněném domě, kde se bude cítit příjemně a bezpečně, a který bude odpovídat jeho nárokům, požadavkům i potřebám. Všechny tyto atributy splňují dřevostavby, které se v posledních letech staly doslova hitem. Čím si to zasloužily?

Vážení zákazníci, upozorňujeme že v období Velikonoc (pátek 30.3. - pondělí 2.4.) bude naše prodejna uzavřena. 

Tronio Reb je český výrobce stylového krbového nářadí a doplňků, který aktuálně rozšiřuje nabídku svých modelů. Ty stávající z prvotřídní nerezové oceli doplňuje nová série vyrobená z oceli klasické s komaxitovou povrchovou úpravou.